flyfishingwingshootingexpo.com

Collins Kolay Öğreniyorum / Boyut ve Ölçüler (3-5 Yaş)

YAYIN TARİHİ 2017-04-17
DOSYA BOYUTU 7,81
ISBN 6059034876
DİL TÜRK
YAZAR Carol Cornwell
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Collins Kolay Öğreniyorum / Boyut ve Ölçüler (3-5 Yaş) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Carol Cornwell. Okumak Collins Kolay Öğreniyorum / Boyut ve Ölçüler (3-5 Yaş) çevrimiçi şimdi çok kolay!

-Öğrenme isteği ve sevgisini geliştirir.-Sayısal düşünme becerisi kazandırır.-Çocukların kendilerine güvenmelerini sağlar. Kolay Öğreniyorum serisi, çocukların sayısal düşünme becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor. Renkli ve eğlenceli etkinlikler çocukların öğrenme isteğini ve merakını sürekli canlı tutarken, öğrenme sürecini de bir eğlenceye dönüştürüyor.Çocuklarınızı Kolay Öğreniyorum serisi ile mutlaka tanıştırın.

...tirir. -Sayısal düşünme becerisi kazandırır ... Kolay Öğreniyorum Boyut ve Ölçüler 3 5 Yaş ... . -Çocukların kendilerine güvenmelerini sağlar. Renkli ve eğlenceli etkinlikler çocukların öğrenme isteğini ve merakını sürekli canlı tutarken, öğrenme sürecini de bir eğlenceye dönüştürüyor.Çocuklarınızı Kolay Öğreniyorum serisi ile mutlaka tanıştırın. Boyut ve Ölçüler en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Boyut ve Ölçüler satın alın, indirim ... Matematik - Collins Kolay Öğreniyorum (6-8 Yaş) | bkmkitap.com ... . Hemen Boyut ve Ölçüler satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Collins Kolay Öğreniyorum. Kolay Öğreniyorum serisi, çocukların sayısal düşünme becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor. ek bilgi: Başlık: Collins Kolay Öğreniyorum Sayılar - Kitap 2 (3-5 Yaş). Boyut. bağlantı....