flyfishingwingshootingexpo.com

Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu

YAYIN TARİHİ 2009-06-01
DOSYA BOYUTU 12,24
ISBN 6054183104
DİL TÜRK
YAZAR Aykut Küçükkaya
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Aykut Küçükkaya. Okumak Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu çevrimiçi şimdi çok kolay!

"Soruşturma süresince defalarca siyasi etki yapılmaya, bilhassa Akp hükümeti tarafından, devam etmekte olan tutukluluğa mani olunmaya çalışılmıştır."(Deniz Feneri e.v iddianamesinden)"Hiyerarşinin üst kademeleri, talimatı verenler ve asıl suçuişleyenler Türkiye'de."(Alman hakim Dr. Johann Müler)"Türk polisine yazı yazdım ve işbirliği yapmalarını istedim.Bana, 'Bu konuda uluslararası polisiye işbirliğini gerektirecekbir durum yoktur,' diye cevap verdiler."(Frankfurt Kriminal Polis Şefi Alexander Böhm)"Bana ne Deniz Feneri'nden!"(Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin)"Tayyip Erdoğan ve Adalet Bakanı davayı sordu."(Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği kriptosu)"Türkiye'dekiler beni ne zaman çıkaracak!"(Deniz Feneri e.V hükümlüsü Mehmet Gürhan)Yüzyılın bağış skandalında neden başka bir siyasi partinin değil de Akp'nin adı yer alıyordu? Cumhuriyet'te, yıllardır Deniz Feneri'ni, Yimpaş'ı, Kombassan'ı yazan Aykut Küçükkaya, işte bu sorunun yanıtını arıyor. AKP'li isimler ile Deniz Feneri arasındaki ilişkiyi tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. Sahi, artık her şey ortadayken, hala ne bekleniyor? Bu ülkede tüyü bitmemiş yetimin hakkını savunacak bağımsız savcılar nefes alıp veriyor değil mi?

...muhteşem bir kitap. Deniz Feneri rezaletini anlatan Aykut Küçükkaya çok güzel bir iş yapmış ... Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu - Aykut Küçükkaya | Kitapaktif.com ... . EMİN ÇÖLAŞAN Belgesel niteliğinde bir kitap. 10.56 TL. Aykut Küçükkaya, belgelere dayanarak İslamcı yardım örgütü Deniz Feneri'ni mercek altına alıyor ve Almanya'da mahkemelik olan bağış skandalında adı geçenlerle Türkiye'de iktidar olanlar... Aykut Küçükkaya. Aykut Küçükkaya, belgelere dayanarak İslamcı yardım örgütü Deniz Feneri'ni mercek altına alıyor ve Almanya'da mahkemelik olan bağış skandalında adı geçenlerle Türkiye'de iktidar... Aykut Küçükkaya. Aykut Küçükkaya, belgelere dayanarak İslamcı yardım örgütü Deniz Fe ... Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu 1943 Aykut Küçükkaya ... ... Aykut Küçükkaya. Aykut Küçükkaya, belgelere dayanarak İslamcı yardım örgütü Deniz Feneri'ni mercek altına alıyor ve Almanya'da mahkemelik olan bağış skandalında adı geçenlerle Türkiye'de iktidar... 10.42 TL. Aykut Küçükkaya, belgelere dayanarak İslamcı yardım örgütü Deniz Feneri'ni mercek altına alıyor ve Almanya'da mahkemelik olan bağış skandalında adı geçenlerle Türkiye'de iktidar olanlar... Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu - Aykut Küçükkaya hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu. 8,33 TL. Aykut Küçükkaya. Aykut Küçükkaya, belgelere dayanarak İslamcı yardım örgütü Deniz Feneri'ni mercek altına alıyor ve Almanya'da mahkemelik olan bağış skandalında adı geçenlerle Türkiye'de iktidar... 9786054183104. 747593. Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu. Cumhuriyet Kitapları. 10.42. ÜMİT ZİLELİ Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu muhteşem bir kitap. Deniz Feneri rezaletini anlatan Aykut Küçükkaya çok güzel bir iş yapmış. EMİN ÇÖLAŞAN Belgesel niteliğinde bir kitap. 7.50 TL. Aykut Küçükkaya, belgelere dayanarak İslamcı yardım örgütü Deniz Feneri'ni mercek altına alıyor ve Almanya'da mahkemelik olan bağış skandalında adı geçenlerle Türkiye'de iktidar olanlar... "yüzyılın yolsuzluk oyunu". için 25 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 3,90 TL. Sepete Ekle. Yüzyılın yolsuzluk oyunu. Aykut Küçükkaya. Satıcı. 10.42 TL. "Türkiye'dekiler beni ne zaman çıkaracak!". (Deniz Feneri e.V hükümlüsü Mehmet Gürhan). Yüzyılın bağış skandalında neden başka bir siyasi partinin değil de AKP'nin adı yer alıyordu? 10.42 TL. Aykut Küçükkaya, belgelere dayanarak İslamcı yardım örgütü Deniz Feneri'ni mercek altına alıyor ve Almanya'da mahkemelik olan bağış skandalında adı geçenlerle Türkiye'de iktidar olanlar... 13.50 TL. ÜMİT ZİLELİ Yüzyılın Yolsuzluk Oyunu muhteşem bir kitap. Deniz Feneri rezaletini anlatan Aykut Küçükkaya ço...