flyfishingwingshootingexpo.com

Okul Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programlarının Hazırlanması

YAYIN TARİHİ 2001-08-30
DOSYA BOYUTU 7,84
ISBN 9755912355
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Serdar Erkan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Okul Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programlarının Hazırlanması PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Serdar Erkan. Okumak Okul Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programlarının Hazırlanması çevrimiçi şimdi çok kolay!

Okullarda psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerinin yürütülmesinde yararlanılacak nitelikte, rehber öğretmenlerin, çalışmalarında ellerinden düşürmeyecekleri bir uygulama kitabı.Okullarda psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerinin başlangıcından bu yana, bu hizmetlerin nasıl ve hangi içerikte verilebileceği, psikolojik danışmanların rollerinin neler olacağı gibi konularda, bir başka deyişle okul PDR hizmetlerinin nasıl örgütleneceği konusunda çeşitli modeller uygulanmıştır.

...erdar Erkan. Bu kitapta; okul PDR programı geliştirme süreçleri, Eğitimde Program Geliştirme alanının genel bilgileri ile Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanına özgü bilgiler arasında bağ ... Okul Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programlarının Hazırlanması... ... ... Öğrencinin hedeflenen davranışları etkili ve verimli bir şekilde kazanmasına imkan sağlayıcı olmasıdır. İşlevsellik: OKUL PSİKOLOJİK DANIŞMA. • Programda belirtilen kazanımlar ve işleniş sıraları değiştirilemez. a. Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri ile ilgili konularda okul içi araştırmalar yapmak, sonuçlarından yararlanılmasını... ...ve Psikolojik Danışmanlık » Okul Rehberlik Hizmetleri ... Rehberlik Programı Hazırlama Kitapçığı ... . a. Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri ile ilgili konularda okul içi araştırmalar yapmak, sonuçlarından yararlanılmasını... ...ve Psikolojik Danışmanlık » Okul Rehberlik Hizmetleri Çalışma Programının Hazırlanması. etmesi gereken konular söyle belirtilebilir *Prog...