flyfishingwingshootingexpo.com

11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme

YAYIN TARİHİ 2003-06-13
DOSYA BOYUTU 3,95
ISBN 9758245821
DİL TÜRK
YAZAR Ahmet Özer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ahmet Özer. Okumak 11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme çevrimiçi şimdi çok kolay!

Küreselleşme, durdurabilecek bir süreçten ziyade, bizim dışımızda bir realite olarak işlemektedir. Hem küreselleşmenin durulması için kullanılacak olan enerjiyi bu yolla sarf etmek yerine, onun olumsuzluklarına karşı, yine onun getirdiği bir takım araçları (bilişim ve iletişim teknolojilerini) kullanarak mücadele etmek daha doğru olur. Bu anlamda olumlu yanlarından faydalanarak, olumsuzluklarını dizginleme hünerine sahip olmak, daha geçerli bir yol olsa gerektir.Sonuç itibariyle bu kitap, küreselleşmeyi benimsemekten veya reddetmekten önce, onun doğru kavranması gerektiğinin altını çizmektedir.

...sı Siyaset. 11 Eylül, ABD, Türkiye ve Küreselleşme ... 11 Eylül ABD Türkiye ve Küreselleşme ... . 11 Eylül, ABD, Türkiye ve Küreselleşme. -20 %. Etiketler: Ahmet Özer. 11 Eylül saldırısı ve sonuçları; küreselleşme olgusu; küreselleşmeci güç odağı olarak ABD; Türkiye''nin küresel dünyadaki yeri, dinamikleri ve handikapları analiz edilmektedir. Ahmet Özer. "...Küreselleşme olgusu, ister karşı ister taraf olalım bizim dışımızda işleyen, işlemeye devam eden bir gerçektir. ''Var'' demekle yücelmeyeceği gibi, ''yok'' demekle ... 11 Eylül, Abd, Türkiye Ve Küreselleşme-Ahmet Özer Fiyatı ... . ''Var'' demekle yücelmeyeceği gibi, ''yok'' demekle de yok olmayacaktır. Küreselleşme, durdurulabilecek bir süreçtenten ziyade, bizim dışımızda bir realite olarak işlemektedir. Hem küreselleşmenin durdurulması için kullanılacak olan enerjiyi yolla sarf etmek yerine, onun... ...