flyfishingwingshootingexpo.com

Beş Yıldız Otel Çalışanlarına Hızlı Rusça Öğrenme

YAYIN TARİHİ 2014-11-10
DOSYA BOYUTU 4,51
ISBN 6058579897
DİL TÜRK
YAZAR S. Havronina
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Beş Yıldız Otel Çalışanlarına Hızlı Rusça Öğrenme PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır S. Havronina. Okumak Beş Yıldız Otel Çalışanlarına Hızlı Rusça Öğrenme çevrimiçi şimdi çok kolay!

"Beş Yıldız" Rusça öğrenmek isteyen otel ve restoran personeli için hazırlanmış bir kitaptır. Kitap 7 dersten oluşmaktadır. Her derste konu ile ilgili kısa metinlere yer verilmiştir. Derslerde okuma, yazma, dinleme, anlama ve konuşma becerilerini geliştirmeye yardımcı alıştırmalar bulunmaktadır. Ayrıca derslerde örneklerle ve tablolarla temel Rusça düzeyinde dilbilgisi verilmiştir. Kitabın yanında verilen ses CD'si kitaptan daha iyi yararlanmayı amaçlamaktadır. Kitap sınıf çalışmalarında 56-70 ders saati için tasarlanmıştır.

...ulları. Tüm Satıcılar. Beş Yıldız Otel Çalışanlarına Hızlı Rusça Öğrenme ... Beş Yıldız Otel Çalışanlarına Hızlı Rusça Öğrenme... - Kidega ... . "Beş Yıldız" Rusça öğrenmek isteyen otel ve restoran personeli için hazırlanmış bir kitaptır. S. Havronina. "Beş Yıldız" Rusça öğrenmek isteyen otel ve restoran personeli için hazırlanmış bir kitaptır. Kitap 7 dersten oluşmaktadır. Her derste konu ile ilgili kısa metinlere yer verilmiştir. S. Khavronina. "Beş Yıldız" Rusça öğrenmek isteyen otel ve restoran personeli i ... Beş Yıldız Otel Çalışanlarına Hızlı Rusça Öğrenme - S. Havronina ... . S. Khavronina. "Beş Yıldız" Rusça öğrenmek isteyen otel ve restoran personeli için hazırlanmış bir kitaptır. Kitap 7 dersten oluşmaktadır. Her derste konu ile ilgili kısa metinlere yer verilmiştir. Epub veya pdf formatta Beş Yıldız Otel Çalışanlarına Hızlı Rusça Öğrenme kitabına erişmek ister misiniz? Bu içerik üzerinden...