flyfishingwingshootingexpo.com

Bilim Fuarı, Bebekler ve Pembenin Gücü

YAYIN TARİHİ 2018-03-14
DOSYA BOYUTU 4,7
ISBN 6052953457
DİL TÜRK
YAZAR Claudia Mills
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bilim Fuarı, Bebekler ve Pembenin Gücü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Claudia Mills. Okumak Bilim Fuarı, Bebekler ve Pembenin Gücü çevrimiçi şimdi çok kolay!

Meraklı ve cesur bilimci Nora yeni bir araştırmaya başlıyor!..KONU: BEBEKLE TANIŞMANora’nın diğer araştırmasıYER: Alpers ailesinin oturma odasıBİLİMCİ:Nora AlpersİNCELENEN ÖRNEK: Yenidoğan Yeğen Nora iki günlük bir bebekle tanışacağı için neden endişelendiğini bir türlü anlayamıyordu. Minicik bir bebeğin her şeyi bu kadar değiştirmesi çok şaşırtıcıydı. İnsanlar tuhaf tepkiler veriyor, evde bebek görme partisi vermek gibi ürkütücü planlar yapıyorlardı. Sonuçta yenidoğan yeğeni, Nora’nın bugüne kadar gördüğü en minik ve en pembe insandı. Böyle çalkantılı bir dönemde okulun bilim fuarı için Emma ile ortak olmak zorunda kalınca, Nora’nın yaşamı daha da zorlaştı. Saçlarını kıvırmaktan, pembe kıyafetler giymekten ve kedilerden başka bir şeyle ilgilenmeyen Emma’yı bilimin akılcı dünyasına çekmek pek olası görünmüyordu.

...onuçta yenidoğan yeğeni, Nora'nın bugüne kadar gördüğü en minik ve en pembe insandı ... Bilim Fuarı, Bebekler ve Pembenin Gücü - Nora Defterleri 2 ... . Böyle çalkantılı bir dönemde okulun bilim fuarı için Emma ile ortak olmak zorunda kalınca... Claudia Mills. Meraklı ve cesur bilimci Nora yeni bir araştırmaya başlıyor!.. Konu: Bebekle Tanışma Nora'nın diğer araştırması Yer: Alpers ailesinin oturma odası Bilimci: Nora Alpers İncelenen Örnek... Claudia Mills. Meraklı ve cesur bilimci Nora yeni bir araştırmaya başlıyor!.. KONU: ... Bilim Fuarı, Bebekler ve Pembenin Gücü - Nora Defterleri 2 ... ... Claudia Mills. Meraklı ve cesur bilimci Nora yeni bir araştırmaya başlıyor!.. KONU: BEBEKLE TANIŞMA Nora'nın diğer araştırması YER: Alpers ailesinin oturma odası BİLİMCİ: Nora Alpers. İnsanlar tuhaf tepkiler veriyor, evde bebek görme partisi vermek gibi ürkütücü planlar yapıyorlardı. Ürün Sepetinize Eklendi! Bilim Fuarı...