flyfishingwingshootingexpo.com

Peygamberimiz Nasıl Bir Babaydı?

YAYIN TARİHİ 2007-12-26
DOSYA BOYUTU 9,78
ISBN 9752693937
DİL TÜRK
YAZAR Nuriye Çeleğen
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Peygamberimiz Nasıl Bir Babaydı? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nuriye Çeleğen. Okumak Peygamberimiz Nasıl Bir Babaydı? çevrimiçi şimdi çok kolay!

O bir Babaydı...Evlatlarını sevdi... Hiç bir babanın sevmediği kadar... Sevemeyeceği kadar...Sevgisini kimi zaman şefkatle yanaklarını okşayarak, kimi zaman c!a ellerinden tutarakdillendirirdi. Ve sözcüklerle desteklerdi anlatımını.Yavrularının ellerinden tutar ve sevgisini tanımlardı."Ciğer köşem!" derdi.Çocuklarını hiç onun kadar seven bir baba olmadı.Çocuklarını onun kadar koruyan bir başka baba da.O, hayatı çile dolu dört kızın babasıydı...Sabretti ve sabretmeyi öğretti.Hepsinin sıkıntısına dayanak oldu. Her zaman onların yanında oldu, yaranı öldü. Arka oldu,sığınak oldu. Ellerinden tuttu, gözyaşlarına mendil olurken, sorunlarına çare buldu.Onları korudu koltadı.Onları sevgiyle sardı. Şefkatle kucakladı.O, babaların en güzeli, en yücesi, en büyüğü oldu.

...Bir Babaydı Hz.Muhammmed Nasıl Bir Aile Reisiydi Hz ... Peygamberimiz Nasıl Bir Babaydı? | bkmkitap.com ... .Muhammed (s.a.v.) her haliyle örnek bir babaydı. Peygamberimizin evi ile Hz. Fatıma'nın evi yan yanaydı, arasında bir duvar vardı. Peygamberimiz mükemmel bir babaydı. Çocuklarıyla bolca ilgilenir, hallerini hatırlarını sorar, nasıl olduklarını her zaman merak ederdi. Muhammed (s.a.v.) nasıl bir babaydı? Mükemmel bir baba olarak Peygamber Efendimiz... Evliliğin ve âile kurmanın esas maksatlarında ... Hz. Muhammed Nasıl Bir Baba İdi Kısaca 5,6 Cümle Yeter - Eodev.com ... ... Evliliğin ve âile kurmanın esas maksatlarından biri evlât yetiştirmek ve insan neslinin devamını sağlamaktır. Peygamber'in Sünnetinde Terbiye ve Hadis Ansiklopedisi) detaylar, son derece ilgili bir baba ve dede olduğunu gösteriyor. Aişe: "Çocuğum olmadığından nasıl yıkanacağını bilmiyordum. Onun nasıl bir b...