flyfishingwingshootingexpo.com

Kahraman Kuçu

YAYIN TARİHİ 2010-03-01
DOSYA BOYUTU 8,63
ISBN 9754945608
DİL TÜRK
YAZAR Muzaffer İzgü
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kahraman Kuçu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Muzaffer İzgü. Okumak Kahraman Kuçu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Muzaffer İzgü, güzel anlatımıyla bir roman daha sunuyor çocuklara: Kahraman Kuçu. Yaramaz çocukların elinden kurtardığı yavru köpek Kuçu ile Ali'nin öyküsünü severek okuyacaksınız. Şükran Sel'in çizgileriyle ve birinci hamur kâğıda basılı.

... Muzaffer İzgü, güzel anlatımıyla bir roman daha sunuyor çocuklara: Kahraman Kuçu ... Kahraman Kuçu Muzaffer İzgü ... . Yaramaz çocukların elinden kurtardığı yavru köpek Kuçu ile Ali'nin öyküsünü severek okuyacaksınız. Muzaffer İzgü. Mahallenin yaramaz çocukları, onu bir köşeye kıstırmışlardı. Kimi taş atıyor, kimi kuyruğundan çekiyor, kimi de elindeki sopayla kafasına vuruyordu. 7.80 TL. Mahallenin yaramaz çocukları onu bir köşeye kıstırmışlardı. Kimi taş atıyor kimi kuyruğundan çekiyor kimi de elindeki sopayla kafasına vuruyo ... Kahraman Kuçu | bkmkitap.com ... . Kimi taş atıyor kimi kuyruğundan çekiyor kimi de elindeki sopayla kafasına vuruyordu. Muzaffer İzgü, güzel anlatımıyla bir roman daha sunuyor çocuklara: Kahraman Kuçu. Yaramaz çocukların elinden kurtardığı yavru köpek Kuçu ile Ali'nin öyküsünü severek okuyacaksınız. Kahram...