flyfishingwingshootingexpo.com

Peygamberim Biricik Öğretmenim

YAYIN TARİHİ 2007-12-18
DOSYA BOYUTU 4,11
ISBN 9752693944
DİL TÜRK
YAZAR Nedim Taktak
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Peygamberim Biricik Öğretmenim PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nedim Taktak. Okumak Peygamberim Biricik Öğretmenim çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ey Muallim-i Ekberimiz!Ey en büyük Öğretmenimiz!"Şüphesiz, ben bir muallim olarak gönderildim" diye seslendin bize.Evrensel bir eğitim-öğretim sistemi getirip bütün kalpleri, bütün ruhları, bütün akılları, bütün nefisleri ideal ufka yükseltecek bir mesaj sundun bize.İnsanlık senden neler öğrenmedi ki!İnsanlara En Güzel Öğretmen oldun.Biz de her şeyi senden öğrendik.Ne zaman dara düştüysek senin sünnetine sarıldık.Kurtuluşa ermek için öğrettiklerini uygulamaya gayret ettik.Herkes seni örnek almalı; ama öğretmenlik mesleğini icra edenler en başta.Ey Öğretmenlerin Öğretmeni!Peygamberim, biricik öğretmenim.Seni anarken bu kitapta, eğitim faaliyetlerimizde sana ne kadar muhtaç olduğumuzu gördük.

...rim Biricik Öğretmenim Egitimhane.Com Öğretmenler yardımlaşma forumu, eğitim dokümanları ... Peygamberim Biricik Ogretmenim - Arama Sonuçları ... . Konu: Peygamberim Biricik Öğretmenim (Okunma sayısı 7729 defa). CANIM PEYGAMBERİM(sav), Yazdıklarını uygulayan ve uyguladıklarını yazan değerli eğitimci Nedim TAKTAK'ın bu çalışmasını okurken yıllar öncesindeki o hayali... Nedim Taktak. Ey Muallim-i Ekberimiz! Ey en büyük Öğretmenimiz! "Şüphesiz, ben bir muallim olarak gönderildim" diye seslendin bize. Evrensel bireğitim-oğretim sistemi getirip bütün kalpleri, bütün ruhları... Nedim Taktak ... Peygamberim Biricik Öğretmenim - YouTube ... . Evrensel bireğitim-oğretim sistemi getirip bütün kalpleri, bütün ruhları... Nedim Taktak. Ey Muallim-i Ekberimiz! Ey en büyük Öğretmenimiz! "Şüphesiz, ben bir muallim olarak gönderildim" diye seslendin bize. Evrensel bir eğitim-öğretim sistemi getirip bütün...