flyfishingwingshootingexpo.com

Araştırma Teknikleri

YAYIN TARİHİ 2003-06-10
DOSYA BOYUTU 12,54
ISBN 9758732064
DİL TÜRK
YAZAR Ümit Şimşek
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Araştırma Teknikleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ümit Şimşek. Okumak Araştırma Teknikleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Araştırma TeknikleriHangi çapta ve hangi türden olursa olsun bir araştırma ile meşgul olan yahut olmayı düşünen herkesin karşılaştığı temel sorunlar:Yeteneklerin denemesi ve değerlendirilmesi.Zamanın en verimli şekilde programlanması, Konu seçimi.Konulara yaklaşım tarzları.Kütüphane ve internet araştırmaları.Daha hızlı okuyup daha iyi anlama yöntemleri.Gözlem teknikleri.Röportaj, antek ve diğer araştırma araçları. Not çıkarma, arşiv tutma.Bilgilerin değerlendirilmesi.Yazının planlanması ve kaleme alınması. Amatör olsun, profesyonel olsun, her araştırmacının eli altında bulunması gereken bilgiler.

...rak, Hipokrat yemini gösterilebilir. ARAŞTIRMA ... ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ - Ppt İndir ... . Belli bir sistematik çevresinde bilimsel yöntem ve teknikler kullanılarak yapılan çalışmanın açıklanmasıdır. Araştırma teknikleri. Ankara 2006. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen modüller 3 1. ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ. 3. Birinci bölüm. Araştırma yöntem ve teknikleri. 1. Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetleri. kurumlarının başında ulusal bir araştırma kurumu olan Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma. 1 Araştırma gerçekten doğru araştırma so ... PDF Microsoft Word - ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ ... . 1 Araştırma gerçekten doğru araştırma sorularını sormakla başlar. 2 Nitel Araştırma Yöntemleri. Verilerin analizi, basit ve doğrudan adımlardan teknik ve karmaşık işlemlere kadar değişebilir. Araştırma, tüm bilim dallarının temelidir. ...