flyfishingwingshootingexpo.com

Devlet Devlete Karşı

YAYIN TARİHİ 1994-01-01
DOSYA BOYUTU 11,75
ISBN 9754944687
DİL TÜRK
YAZAR Baskın Oran
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Devlet Devlete Karşı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Baskın Oran. Okumak Devlet Devlete Karşı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Türkiye'de devletin son yıllarda en fazla kullandığı iki kavram vardır: 1- 'Milli birlik ve beraberlik', 2- 'Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü.' Elinizdeki kitabın tezi, bu kavramları Türkiye'de en fazla devletin çiğnediğidir ve bunu gözler önüne seren örnekler vermektedir.

..., toplumun parçası olan kurum ve kuruluşlar kendi üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmelidirler ... Devletimize Karşı Görevlerimiz Nelerdir ... ... Erdoğan'ın İşaret Ettiği Devlete Karşı İşlenen Suçlar Nelerdir? ... , toplumun parçası olan kurum ve kuruluşlar kendi üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmelidirler. 2. Vatandaşın devlete karşı sorumlulukları nelerdir? - Vergi vermek. Başkan Erdoğan, ilkesel olarak şahıslara karşı işlenen suçlarda devletin af yetkisinin olmadığını vurgulayarak, devlete karşı işlenen suçlarda bu yapılabilir dedi. ...yani devlet kimdir? ben değil miyim? devleti ben oluşturmuyor muyum? bir insan bir grup bir zümre midir devlet? devlete karşı işlenen suç her ne ise zaten bana karşı işlenmiş bir suç değil midir ki? Kitabımızdaki Atatürk'ün sözünde vatandaşın devlete karşı olan görevlerinden şunları saymıştır Vatandaşların devlete karşı diğer görevleri de şunlardır; Se...