flyfishingwingshootingexpo.com

Hayatın Dili

YAYIN TARİHİ 2013-05-16
DOSYA BOYUTU 3,21
ISBN 9944826686
DİL TÜRK
YAZAR Francis S. Collins
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hayatın Dili PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Francis S. Collins. Okumak Hayatın Dili çevrimiçi şimdi çok kolay!

DNA Ve Kişiselleştirilmiş Tıp Alanında Yaşanan DevrimKitapları çok satanlar listesinde bir yazar, dünyaca tanınan bir doktor ve genetik bilimci Francis Collins’ten vücudumuz, sağlığımız ve tıbbın geleceği hakkındaki fikirlerinizi kökünden değiştirecek bir kitap... “Kişiye özel tıbbın geleceği DNA’nızda saklı; nedenini öğrenmek için hastalanmayı beklemeyin.”Dr. Mehmet ÖzBu kitap hayatınızı kurtarabilir...DNA’nızı okumak, size sadece geleceğiniz hakkında bilgi vermekle kalmaz, onu değiştirecek gücü de verebilir. Bunun için hazırlıklı olmanız lazım. Tıbbı yeniden tanımlamakta olan bilimsel bir devrim gerçekleşmekte ve hepimizi test yaptırma, diyet, ilaçlar ve daha pek çok müdahale konusunda kritik yeni kararlar vermeye zorlamaktadır. Bu devrimin ön saflarında yer almış bir doktor olan Francis Collins, Hayatın Dili’nde yeri yerinden oynatacak bu bilimsel veriler hakkında, bu yeni dünyada kaybolmadan yolunuzu bulmanızı sağlayacak bilgi, içgörü ve umudu oldukça sade bir dille sunmaktadır.

...İşaret Dili. Söylenmiş Sözler. Evrensel Lisan ... Hayatın Dili ... . İnsanlık Tarafından Unutulan 12 Büyük Hayat Sırrı: Yazı dolaşımı. Daha eski yazılar. Sözler, olaylar, durumların gizli notalarını okuyabilmenin bir yolu var mı? "Kaderin Kodu" kitabımda bunun cevabı var. Hayatının iplerini eline almak... Bu yüzden de bence cokgüzel. Çok anlaşılır bi dili var o yüzden erken yaşlarda dahi okunabilir. Hatta hayatın farkli dönemlerinde tekrar da ok ... Hayatın Dili Nasıl Okunur? - YouTube ... . Hatta hayatın farkli dönemlerinde tekrar da okunabilir. Ben kesinlikle bi tekrar dönüp bakicam. Hayatın Dili. 897 beğenme · 1 kişi bunun hakkında konuşuyor. Hayatın Dili, yeni bir fotoğraf ekledi. · 22 Aralık 2015 ·. Hayatın Dili, Torres Cerimonia Damatlık'ın fotoğrafını paylaştı. İçinde yaşadığınız milletle orta...