flyfishingwingshootingexpo.com

Prenses ile Goblin

YAYIN TARİHİ 2015-09-17
DOSYA BOYUTU 7,34
ISBN 6053601869
DİL TÜRK
YAZAR George MacDonald
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Prenses ile Goblin PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır George MacDonald. Okumak Prenses ile Goblin çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir zamanlar, babası dağlar ve vadilerle dolu bir ülkenin kralı olan küçük bir prenses varmış. Bu tatlı, minik prensesin adı Irene’miş. Prensesin ülkesinde dağların içinde goblin denilen canlılar da yaşarmış. Bir efsaneye göre, goblinler bir zamanlar yeryüzünde yaşar ve tıpkı diğer insanlara benzerlermiş. Kral onları fazla ağır buldukları vergilere tabi tutmuş, hoşlarına gitmeyen kurallara uymaya zorlamış ve halkın geri kalanına göre daha fazla şiddet kullanarak yönetmiş. Sonunda goblinlerin tamamı ülke topraklarının üzerinden yok olmuş. Ancak sanıldığı gibi başka bir ülkeye gitmek yerine, hep birlikte yeraltı mağaralarına sığınmışlar. Güneşten uzak, soğuk, nemli ve karanlık yerlerde kuşaklar boyunca yaşayınca, çok değişmişler. Vücutları şekil değiştirdikçe, bilgi ve zekâ açısından gelişmişler. Fakat kurnazlıkta ilerledikçe, yaramazlıkta da ilerlemişler.Fantastik edebiyatın eğlenceli örneklerinden biri olan Prenses ile Goblin’de, bu kurnaz yaratıklarla prensesin heyecanlı maceraları anlatılıyor.

...azlıkta ilerledikçe yaramazlıkta da ilerlemişler ... THE PRINCESS AND THE GOBLIN - Prenses Ve Goblin (1991) Full... ... . Fantastik edebiyatın eğlenceli örneklerinden biri olan Prenses ile Goblin'de bu kurnaz yaratıklarla prensesin heyecanlı maceraları anlatılıyor. George MacDonald. Bir zamanlar, babası dağlar ve vadilerle dolu bir ülkenin kralı olan küçük bir prenses varmış. Bu tatlı, minik prensesin adı Irene'miş. George MacDonald. Bir zamanlar, babası dağlar ve vadilerle dolu bir ülkenin kralı olan küçük bir prenses varmış. Bu tatlı, minik prensesin adı Irene'miş. Ertesi ... Prenses ile Goblin | bkmkitap.com ... . Bu tatlı, minik prensesin adı Irene'miş. Ertesi gün, Prenses Irene onu dışarı çıkarması için emzirmeye ikna eder. Burada prensesin kaçırılması ve goblin prensi Harelip ile evlenmeyi planladıkları yerdir. efsanevi yüzüklerin efendisi'nin yazarı j....