flyfishingwingshootingexpo.com

Şaşkın Şiirler

YAYIN TARİHİ 2011-04-18
DOSYA BOYUTU 3,94
ISBN 9752203884
DİL TÜRK
YAZAR Aytül Akal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Şaşkın Şiirler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Aytül Akal. Okumak Şaşkın Şiirler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çocuk yazınının iki önemli ismi MAVİSEL YENER ve AYTÜL AKAL yine çok güzel bir çalışmaya imza attılar: ŞAŞKIN ŞİİRLER...Bu şiirler gezmeyi çok sevdiklerinden yerlerinde duramadılar, yazarları ile birlikte dünyayı dolaştılar... Bir doğuya, bir batıya derken kimi zaman yönlerini, kimi zaman günlerini şaşırdılar.Ama gezmeyi pek sevdiler.Mavisel Yener ve Aytül Akal, birbirlerine sordular: “Ya, şiirlerin canı yine gezmek isterse, ya sayfalarından kaçıp da çocukların çantasına, defterine, yatağına, kaykayına, bisikletine zıplayıverirlerse?” İyisi mi, okuyun onları hemen. Kaçıp gitseler de gezmeye, kimi şiir kalır belki belleğinizde. Siz de şaşırmadan yazarsınız onları gezmeyi seven bir deftere.

...ağıda 1,500,000'dan fazla şiir başlıkları arasından "Şaşkın" terimini içeren şiirler listelenmektedir ... Şaşkın İle İlgili Şiirler, Şaşkın Şiirleri, Şaşkın Konulu Şiirler, Şaşkın... ... . Şaşkın ile ilgili şiirler "kayıt tarihine" göre listelenmektedir. Aşk ile ilgili şiir yazan şairlerin bunları nasıl yazdıklarını çok merak etmişimdir. Gerçekten aşık mı oldular yoksa kalemlerindeki ustalık mı onlara bu kadar duygu yüklü etkileyici şiirler yazdırdı. Bu kategorideki diğer yazılar». Vatan Sevgisi ile ilgili Şiirler. Çanakkale Türküsü Sözleri. Sevgi Şii ... Aşk Şiirleri, Usta Yazarlardan En Güzel Duygusal Aşk Şiirleri ... . Bu kategorideki diğer yazılar». Vatan Sevgisi ile ilgili Şiirler. Çanakkale Türküsü Sözleri. Sevgi Şiirleri. Şiirler dökülüyordu ağzından. Sürekli yazıyor ve: "Ellerim kaşınıyor," diyordun. Bizimle son derece nazik konuşan görevli, geceyi geçirdiğimiz odaya şaşkın bakışlar atmaktan kendini alıkoyamıyordu. Doğum Gün...