flyfishingwingshootingexpo.com

Yollar ve Yolcular

YAYIN TARİHİ 2003-06-10
DOSYA BOYUTU 10,90
ISBN 9756836636
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Alaaddin Başar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yollar ve Yolcular PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Alaaddin Başar. Okumak Yollar ve Yolcular çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu Kitapta Yer Alan Yazıların, Risale-i Nur'un daha iyi anlaşılabilmesi ve daha verimli okunabilmesi yönünde önemli hizmetler görmüş olan "Nur'dan Kelimeler" ve "Nur'dan Cümleler" adı çalışmaların dil, üslup ve anlatım biçimi açısından farklı bir kulvarda devamı niteliğinde olduğu söylenebilir.'Beden ve kainat'tan, 'Akıl ve gerçek'e, 'Gıdasız kalpler'den, 'Hakikat meyvesi'ne, 'Bilinmeyen ordular'dan, 'Tanrılara tapanlar'a herbir deneme, okuyucu için anlaşılması kolay, ama sahti olmaktan uzar tahlilleriyle, gerek şahsi dünyalarımızda, gerek sosyal hayatta karşı karşıya kaldığımız birçok soru'nun ve sorun'un etrafında gelişiyor, çözümler öneriyor ve hadiselere bakışımızı zenginleştiriyor.

... yolcular. Gün giyinir lal renkli gece elbisesini Alevden şalını alıp omzuna Bırakır ağır yükünü sırtından Usulca kaybolur tepelerin ardında… Ama hepsi en nihayetinde bir sonuca varır ... Yollar ve Yolcular ... . Bazen dört yol kesişir ki kavşak denir buna, bazen yollar paralel gider. Her yol bir yolcuya gebedir. Her yolcu da bir yaşam dolusu anıya… Şehrimden kilometrelerce uzakta, denizden gelen sıcak bir rüzgar yüzüme vururken düşünüyorum, yol mudur giden, yolcu mudur yoksa? Yollar, arşınlara müptela uzayıp giderken sonsuza kimbilir hangi... Yollar ve Yolcular. Yazan Aynur Erden Write on Salı, 15 Ağustos 2017 Yayınlandığı Kategori Tasavvuf Okunma 1358 kez. Bitti mi?… Ama bitmez ki… Ne yol biter, ne yolcular… Alaaddin Başar ... Bitip Tükenmez Yollar ve Durmaksızın Yol Alan Yolcular ... ... Yollar ve Yolcular. Yazan Aynur Erden Write on Salı, 15 Ağustos 2017 Yayınlandığı Kategori Tasavvuf Okunma 1358 kez. Bitti mi?… Ama bitmez ki… Ne yol biter, ne yolcular… Alaaddin Başar. ...