flyfishingwingshootingexpo.com

Arapça Konuşma Rehberi ve Pratik Sözlük

YAYIN TARİHİ 2010-10-08
DOSYA BOYUTU 6,7
ISBN 9752306271
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Arapça Konuşma Rehberi ve Pratik Sözlük PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Arapça Konuşma Rehberi ve Pratik Sözlük çevrimiçi şimdi çok kolay!

Arapça konuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!Boyut Yayın Grubu Arapça Konuşma Rehberi&Pratik Sözlük’ü yayımladı. Editörlüğünü Hakan Öneş’in, çevirilerini ise Hasan Karayiğit’in yaptığı kitap; gezginler, işadamları ve öğrenciler için kılavuz niteliğinde. Seyahatlerinizde, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm durumlarda size yardımcı olacak kullanımı kolay, pratik cümleler ve konuşma kalıpları ile mini bir sözlükten oluşan faydalı olduğu eğitici de bir el kitabı…Binlerce gerekli kelime ve cümle kalıplarının bir araya getirildiği kılavuz kitap ile; günlük diyaloglarda gördüğünüz ve duyduğunuz şeyleri anlayacak, kolay telaffuz rehberini kullanarak kelimeleri doğru söyleyebileceksiniz. Kapsamlı mönü okuma bilgi rehberiyle farklı lezzetler denerken, dilbilgisi rehberi sayesinde kendi cümlelerinizi kurabileceksiniz.

...ers selamlaşma tanışma gündelik deyimler diyaloglar eğitim öğrenim dilbilgisi çeviri sözlük klavye ... Arapça Konuşma Rehberi Pratik Sözlük ... . Pratik. Konuşma kılavuzu. ...Arapça Pratik Konuşma Rehberi, Arapça Konuşma Kılavuzu, Kendi Kendine Pratik Arapça Türkçe Alt Yazılı Arapça Filmler İkinci El Alış & Satış & Takas Kitap & Sözlük & Roman & Şairler... Kolektif. Arapça konuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Boyut Yayın Grubu Arapça Konuşma Rehberi&Pratik Sözlük'ü yayımladı. ...kadar kolay olmamıştı!Boyut Yayın Grubu Arapça Konuşma Rehberi&Pratik Sözlük'ü yayımladı. si ... Arapça Günlük İfadeler | Pratik Cümleler | Forum ... . ...kadar kolay olmamıştı!Boyut Yayın Grubu Arapça Konuşma Rehberi&Pratik Sözlük'ü yayımladı. size yardımcı olacak kullanımı kolay pratik cümleler ve konuşma kalıpları ile mini bir sözlükten... Arapça Konuşma Rehberi ve Pratik Sözlük -. Boyut Yayın Gru...