flyfishingwingshootingexpo.com

Eski Anadolu ve Trakya 1 Başlangıcından Pers Egemenliğine Kadar

YAYIN TARİHİ 2003-06-05
DOSYA BOYUTU 6,87
ISBN 9750501357
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Veli Sevin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Eski Anadolu ve Trakya 1 Başlangıcından Pers Egemenliğine Kadar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Veli Sevin. Okumak Eski Anadolu ve Trakya 1 Başlangıcından Pers Egemenliğine Kadar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitap Anadolu'nun eski uygarlıklarıyla daha iyi tanışmak, sevmek ve giderek onlarla övünmeyi öğrenmek gibi amaçlarla kaleme alınmıştır. En sıcak ve insana en yakın sentezlerini veren uygarlıklarla. Binlerce yıllık son derecede renkli ve dinamik bir geçmişin anlatılması, vurucu noktaların ön plana çıkarılması zahmetli bir iştir. Bu yüzden teknik terimler ve bilimsel tartışmalardan elverdiğince kaçınılmış, kolay anlaşılabilme amacı ön planda tutulmuştur. Kitabın sonuna, metinde zorunlu olarak geçen kimi mesleki ve teknik terimler için küçük bir sözlük ile meraklı okuyucular için kısa bir Türkçe kaynakça eklenmiştir.

...ad with email. Veli Sevin - Eski Anadolu ve Trakya ... Eski Anadolu ve Trakya-1: Başlangıcından Pers Egemenliğine Kadar ... . Eski Aııa_ dolu ve Trakya'yı ilk iıısan yerleşmelerinden Pers egemenliğine kadar Anadolu'claki tarihsel süreci ve kültürel potansiyeli ele... Başlangıcından Pers Egemenliğine Kadar. Dr. Veli Sevin tarafından hazırlanan ilk cilt Anadolu ve Trakya'yı tarihöncesi çağlardan Pers egemenliğine kadar olan dönemde ele alıyor. Prof. Dr. Veli Sevin. Bu kitap Anadolu'nun eski uygarlıkl ... Eski Anadolu ve Trakya Cilt 1 - Veli Sevin | İletişim Yayınları ... . Veli Sevin. Bu kitap Anadolu'nun eski uygarlıklarıyla daha iyi tanışmak, sevmek ve giderek onlarla övünmeyi öğrenmek gibi amaçlarla kaleme alınmıştır. Veli Sevin. 66 harita, 600 resim, 262 çizim, 10 tablo Anadolu, uygarlığın ilk adımlarının atıldığı, insanlık adına övgüye değer başarılarla dolu bir yarımadadır. Bu kitap...