flyfishingwingshootingexpo.com

Moby Dick / Klasikleri Okuyorum

YAYIN TARİHİ 2016-09-28
DOSYA BOYUTU 9,23
ISBN 6051880211
DİL TÜRK
YAZAR Herman Melville
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Moby Dick / Klasikleri Okuyorum PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Herman Melville. Okumak Moby Dick / Klasikleri Okuyorum çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kuşaklardır okunan klasik eserler kısaltılarak genç okurlar için özenle yeniden kaleme alındı. İsmail maceraperest bir denizcidir. Bir gün Pequod adlı balina gemisine tayfa yazılır. Ancak Pequod’ın kaptanı Ahab hiç de sıradan biri değildir. Tek bacağını okyanusların ünlü beyaz balinası Moby Dick’e kaptırmıştır ve intikam duygusuyla yanıp tutuşmaktadır. Dünyanın dört bir tarafındaki denizlerde bu efsanevi hayvanın izini sürmeye ve ne pahasına olursa olsun onu öldürmeye kararlıdır. Gemideki herkes bu davanın sarhoşluğuna kapılır. Ama Moby Dick katillerine öyle uysalca teslim olacak bir hayvan değildir. İnsanla doğa arasındaki mücadeleye farklı bir gözle bakmanızı sağlayacak olan Moby Dick’i seveceksiniz.

...n da tavsiyesi ile dünya klasiklerinden birisi olan Moby Dick'i okumaya karar verdim ... Klasikleri Okuyorum Moby Dick - ePttAVM ... . Ahab Moby Dick'i buluyor mu, Pequod nasıl serüvenler yaşıyor bunlar da okuyacak olanlara sürpriz olsun. Herman Melville. Kuşaklardır okunan klasik eserler kısaltılarak genç okurlar için özenle yeniden kaleme alındı. İsmail maceraperest bir denizcidir. Bir gün Pequod adlı balina gemisine tayfa yazılır. Klasikleri Okuyorum: Moby Dick - Herman Melville. İsmail maceraperest bir denizcidi ... Moby Dick / Klasikleri Okuyorum - Herman Melville | kitapyurdu.com ... . Klasikleri Okuyorum: Moby Dick - Herman Melville. İsmail maceraperest bir denizcidir. Bir gün Pequod adlı balina gemisine tayfa yazılır. Ancak Pequod'ın kaptanı Ahab hiç de sıradan biri değildir. Okur içinde bastırdığı, gizlediği duygularıyla yüzleşecektir... Dünya edebiyatına ölümsüz eserler kazandıran Herman Melville. Mo...