flyfishingwingshootingexpo.com

Meçhul Bir Kadının Mektubu

YAYIN TARİHİ 2015-05-01
DOSYA BOYUTU 9,37
ISBN 6055262860
DİL TÜRK
YAZAR Stefan Zweig
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Meçhul Bir Kadının Mektubu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Stefan Zweig. Okumak Meçhul Bir Kadının Mektubu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Zweig’in eserlerinde geriye bakış ve hâtıralar önemli yer tutar. Tercümesini sunduğumuz “Meçhul Bir Kadının Mektubu” da belli-belirsiz hatıralar yumağıdır. Hikâye, Zweig’in ruh tahlillerinin çok başarılı bir örneğini teşkil eder. Bir erkek olarak seven bir kadının ruh dünyasına nüfuz etmiş, empati yaparak duyguları bir kadın gözüyle gayet açık ve değişik bakış açılarından başarıyla yansıtmıştır. Eser akıcı bir dille yazılmış olup, sürükleyici bir hikâyedir. Zweig’in psikolog yanını belirgin biçimde yansıtmaktadır.

... her cümle o kadar samimi ki bilinmeyen bir kadının sevdiği adam keşke siz olaymışsınız da bu mektubu size yazsaymış diyesiniz geliyor ... Meçhul Bir Kadının Mektubu ... . Kitabın basım bilgileri. Adı: Meçhul Bir Kadının Mektubu. Stefan Zweig. Zweig'in eserlerinde geriye bakış ve hatıralar önemli yer tutar. Tercümesini sunduğumuz *Meçhul Bir Kadının Mektubu* da belli-belirsiz hatıralar yumağıdır. Mektuptan öğrendikeriyle kafasında geri dönüşler yaşar ve onun bir zamanlar komşusu olduğunu ve bir ilişkileri olduğunu hatırlar. Aynı zamanda Lisa nın ondan bir çocuğu olduğunu fakat tifo yüzünden... ...meçhul bir kadının mektup yazabilme olasılığını, hep o ... Meçhul Bir Kadının Mektubu | bkmkitap.com ... . Aynı zamanda Lisa nın ondan bir çocuğu olduğunu fakat tifo yüzünden... ...meçhul bir kadının mektup yazabilme olasılığını, hep o meçhul kadına mektup yazılmasından dolayı göz ardı etmişizdir. bu yüzde...