flyfishingwingshootingexpo.com

Yüz KarasıIşık Öğütçü'nün Önsözüyle

YAYIN TARİHİ 2011-04-18
DOSYA BOYUTU 9,58
ISBN 6051418940
DİL TÜRK
YAZAR Orhan Kemal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yüz KarasıIşık Öğütçü'nün Önsözüyle PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Orhan Kemal. Okumak Yüz KarasıIşık Öğütçü'nün Önsözüyle çevrimiçi şimdi çok kolay!

İlk defa 1960 yılında yazılıp, bugüne kadar tefrika edildiği gazetelerin sayfalarında kitaplaştırılmayı bekleyen bir roman Yüz Karası.Elli yıl sonra ortaya çıkan bu roman, Işık Öğütçü'nün önsözüyle hikâyesini anlatmaya başlıyor. Adana'nın fakir bir mahallesinden başlayıp İstanbul'a uzanan bu öyküde fakirlik, büyük umutlar ve haysiyet konuları işleniyor. Birbirinden farklı karakterlerdeki iki kardeşin yaşam mücadelesini; açgözlülük, kısa yoldan köşeyi dönme ve vicdan muhasebesiyle okurlara aktaran Orhan Kemal, her zaman en açık halini anlattığı insanın bu kez yüzünün karasını ortaya çıkarıyor.Orhan Kemal'in kitapları bîr okurun hayatta rastlayabileceği o çok nadir hazineler arasında yer alır. Çok az yazar okurunun dünyasında onun kadar iz kakır, çok az yazar okurunu onun kadar biçimlendirir. Orhan Kemal umudu ve aydınlığı yeniden kazanmamız için yol gösterir bize. Edebiyatımızın en değerli ustalarından biri olan Orhan Kemal’in kitaplarını yayımlamaktan onur duyuyoruz.

...l. İlk defa 1960 yılında yazılıp, bugüne kadar tefrika edildiği gazetelerin sayfalarında kitaplaştırılmayı bekleyen bir roman Yüz Karası ... Yüz Karası | bkmkitap.com ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Yüz Karası & Işık Öğütçü'nün Önsözüyle. Yazar. Öznur Önkol tarafından 20/06/2017 tarihinde (2 yıl önce) saat 21:12'de oluşturuldu. Yüz Karası. Orhan Kemal. İlk defa 1960 yılında yazılıp, bugüne kadar tefrika edildiği gazetelerin sayfalarında kitaplaştırılmayı bekleyen bir roman Yüz Karası. Elli yıl sonra ortaya çıkan bu roman, Işık Öğütçü'nün önsözüyle hikâyesini anlatmaya başlıyor. Yüz Karası 2011'de yayınlandığ ... Kitapi | Yüz Karası & Işık Öğütçü'nün Önsözüyle ... . Elli yıl sonra ortaya çıkan bu roman, Işık Öğütçü'nün önsözüyle hikâyesini anlatmaya başlıyor. Yüz Karası 2011'de yayınlandığında, 2015'te başka bir sürprizle karşılaşacağımı tahmin bile edemezdin. Elli yıl s...