flyfishingwingshootingexpo.com

Zooloji

YAYIN TARİHİ 2016-10-03
DOSYA BOYUTU 10,74
ISBN 6053204893
DİL TÜRK
YAZAR Stephen A. Miller
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Zooloji PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Stephen A. Miller. Okumak Zooloji çevrimiçi şimdi çok kolay!

Türkçe'ye çevrilen ilk “Zooloji” kitabı olan bu eser, hayvanlar alemi ile ilgili çok önemli bilgileri barındırmaktadır. Bir zooloji kitabı çevirisi için bu kitabın seçilmiş olmasında ABD'de dokuz baskı yaparak kendini kanıtlamış olması, bol resimlerle desteklenmiş olması, pedagojik yaklaşımla yazılmış olması ve interaktif olması önemli rol oynamıştır.

...n merak ve araştırma eğilimiyle ortaya çıkan zoolojinin insanlık tarihi kadar eski olma olasılığı vardır ... Ensonhaber.com: Zooloji Nedir? ... . Zooloji Taksonomik ve Taksonomik olmayan alt dallara ayrılır. Zooloji, tıptan, toplum sağlığından, ziraatten ve toplum bilimlerinden, uzay bilimlerine kadar tüm alanları ilgilendirmekte, bu alanlarda yapılacak Zooloji, taksonomik ve taksonomik olmayan alt dallara ayrılır Zooloji veya hayvan bilimi, biyolojinin hayvanları çeşitli yönleriyle inceleyen bir alt dalıdır. Eski çağlarda yaşamış ve bugün soyu tükenmiş birçok tür ve günümüzde yaşayan bütün hayvanlar... Zo ... Zooloji (Hayvan Bilimi) ve Dalları | TopragizBiz.com ... . Eski çağlarda yaşamış ve bugün soyu tükenmiş birçok tür ve günümüzde yaşayan bütün hayvanlar... Zooloji, Taksonomik ve Taksonomik olmayan alt dallara ayrılır. Taksonomik yönden olmayan kısım ise, tüm hayvansal organizmaların morfolo...