flyfishingwingshootingexpo.com

Atatürk Yolunda Suya Sabuna Dokunarak

YAYIN TARİHİ 2018-03-05
DOSYA BOYUTU 4,5
ISBN 6052966068
DİL TÜRK
YAZAR Lemanser Sükan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Atatürk Yolunda Suya Sabuna Dokunarak PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Lemanser Sükan. Okumak Atatürk Yolunda Suya Sabuna Dokunarak çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yeter artık!.. Bitsin bu kara haberler!.. Onurlandırıcı, kıvandırıcı, sevindirici… bir şeyler duymak istiyorum. Bunaldım, şiştim. Seksen iki yaşındayım, birçok sağlık sorunum var. Fiziki gücüm kalmadı. Bir şeyler yapmak istiyorum.BİR ŞEYLER YAPMALI DİYORUM… İşte bu nedenle ben de elimden geleni yaptım, yazdım. İsyanlarımı, üzüntülerimi, tepkilerimi yazdım… ATATÜRK YOLUNDAN sapmadan SUYA SABUNA DOKUNARAK yazdım. Çünkü bana önce vatanımı ve ulusumu sevmeyi öğretmişlerdi. Ben bir öğretmendim, susamazdım…“Kolum, kanadım, lafım bilgi, bende bitmez coşar sevgi. Başöğretmen izinde yılmaz yürür Türk genci Benim evim bu vatan, çocuklar geleceğim.SON NEFESİMDE BİLE ÖĞRETMEN ÖLECEĞİM...” 

...Sükan. Yeter artık!.. Bitsin bu kara haberler! ... Atatürk Yolunda Suya Sabuna Dokunarak Tarih CİNİUS YAYINLARI ... .. Onurlandırıcı, kıvandırıcı, sevindirici… bir şeyler duymak istiyorum. Bunaldım, şiştim. Seksen iki yaşındayım, birçok sağlık sorunum var. İşte bu nedenle ben de elimden geleni yaptım, yazdım. İsyanlarımı, üzüntülerimi, tepkilerimi yazdım… Atatürk yolundan sapmadan suya sabuna dokunarak yazdım. Bu yazımızda sizlere öncelikle CİNİUS YAYINLARI tarafından piyasaya sürülen ve Lemanser Sükan imzası taşıyan Atatürk Yolunda Suya Sabuna Dokunarak pdf hakkında bilgi vereceğiz. İşte bu nedenle ben de elimden geleni yaptı ... Atatürk Yolunda Suya Sabuna Dokunarak... | Kitapkolik.com ... . İşte bu nedenle ben de elimden geleni yaptım, yazdım. İsyanlarımı, üzüntülerimi, tepkilerimi yazdım… ATATÜRK YOLUNDAN sapmadan SUYA SABUNA DOKUNARAK yazdım. İşte bu neden...