flyfishingwingshootingexpo.com

İşte Bu Peygamber

YAYIN TARİHİ 2010-10-08
DOSYA BOYUTU 3,90
ISBN 6054041954
DİL TÜRK
YAZAR Halil Muhammed Halid
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İşte Bu Peygamber PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Halil Muhammed Halid. Okumak İşte Bu Peygamber çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Kıyametin kopacağını bilseniz de, eğerbirinizin elinde bir hurma dalı varsa onu diksin.”Hayatı destekleme; devamlılı, gelişim ve iman için hayata saygı duyma konusunda düşünürlerin, bilginlerin ve filozofların bütün sözlerini toplasak, Hz. Peygamberin birkaç kelimede ifade ettiği bu anlamın onda biri dahi etmez.O hurma dalı ki, sonra tomurcukları birbiri üzerine dizilmiş uzun boylu hurma ağacı haline gelmek için büyümeye ve gelişmeye çalışır. Eğer kıyamet günü bütün korkun halleri ile gelmeye başlamış; insanlar, alemlerin Rabbi olan Allah için ayağa kalmmış ise, onu dikmenin artık ne faydası ne de anlamı olabilir...Hiç şüphesiz bu durum, Hz. Peygamber’in hayata ve çalışmaya değer verdiğinin, onu kutsal bildiğinin çok güzel bir ifadesidir. Allah Resulü’nün (s.a.v), her Müslümanın, dünya son nefesini veriyor olsa bile hayata değer vermesine ve çalışmasına büyük önem verdiğinin göstergesidir.

...ammed Halid. "Kıyametin kopacağını bilseniz de, eğer birinizin elinde bir hurma dalı varsa onu diksin ... Diğer - Beka Yayınları - İşte Bu Peygamber ... ." Hayatı destekleme; devamlılık... 6.50 TL. Hayatı destekleme; devamlılı, gelişim ve iman için hayata saygı duyma konusunda düşünürlerin, bilginlerin ve filozofların bütün sözlerini toplasak, Hz. Peygamberin birkaç kelimede... Halil Muhammed Halid. "Kıyametin kopacağını bilseniz de, eğerbirinizin elinde bir hurma dalı varsa onu diksin.". Hayatı destekleme; devamlılı... Mehmet Ali Kara kaleme aldığı İşte Bu Peygamber adlı eseri üc ... İşte Bu Peygamber | benlikitap.com ... .". Hayatı destekleme; devamlılı... Mehmet Ali Kara kaleme aldığı İşte Bu Peygamber adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. 454081. İşte Bu Peygamber. Beka Yayınları. 13.00. O da, Peygamberimizin selâmına mukabele etti. [327] ve:...