flyfishingwingshootingexpo.com

Kıyametin Koz Kartları / Amber Yıllıkları 6. Kitap

YAYIN TARİHİ 2003-05-26
DOSYA BOYUTU 11,61
ISBN 9758725373
DİL TÜRK
YAZAR Roger Zelazny
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kıyametin Koz Kartları / Amber Yıllıkları 6. Kitap PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Roger Zelazny. Okumak Kıyametin Koz Kartları / Amber Yıllıkları 6. Kitap çevrimiçi şimdi çok kolay!

Meçhul bir yazgıya yürüyen Corwin sahneyi Kaos Hanedanı mensubu Dara'dan doğma oğlu Merlin'e bırakmıştır. Babasının düşkün olduğu gölge Yeryüzü'nü mesken tutmuş Merlin ise her yıl aynı tarihte uğradığı suikast teşebbüsleri dışında sakin bir yaşantı sürmektedir. Orada zamanının dolduğuna kanaat getirerek bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Ancak eski kız arkadaşı Julia'nın insana hiç benzemeyen yaratıklar tarafından öldürülmesi ve Merlin'in kızın evinde garip Koz Kartları bulmasıyla başlayan bu yolculuk, kendisinin ve Amber'in geleceğini belirleyecek, tuzaklar ve tehlikelerle dolu bir yolun ilk adımı olacaktır.

...zny. Meçhul bir yazgıya yürüyen Corwin sahneyi Kaos Hanedanı mensubu Dara'dan doğma oğlu Merlin'e bırakmıştır ... Amber Yıllıkları 6. Kitap: Kıyametin Koz Kartları Fiyatı... - GittiGidiyor ... . Babasının düşkün olduğu gölge Yeryüzü'nü mesken tutmuş Merlin ise her yıl... ROGER ZELAZNY. AMBER YILLIKLARI 6. KİTAP Kıyametin Koz Kartları. Tüfekleri 3. Kitap: Tekboynuz'un İşareti 4. Kitap: Oberon'un Eli 5. Kitap: Kaos Sarayları 6. Kitap: Kıyametin Koz Kartları. Üye Girişi. Kitaplar. {{product.title}}. Kategoriler. garip Koz Kartları bulmasıyla başlayan bu yolculuk, kendisi ... Roger Zelazny - Amber Yıllıkları 6 Kıyametin Koz Kartları ... . Üye Girişi. Kitaplar. {{product.title}}. Kategoriler. garip Koz Kartları bulmasıyla başlayan bu yolculuk, kendisinin ve Amber'in geleceğini belirleyecek, tuzaklar ve tehlikelerle dolu bir yolun ilk adımı olacaktır. Roger Zelazny. Meçhul bir yazgıya yürüyen Corwin sahneyi Kaos Hanedanı mensubu Dara'dan doğma oğlu Merlin'e bırakmışt...