flyfishingwingshootingexpo.com

Allah ve Aşk

YAYIN TARİHİ 2018-03-05
DOSYA BOYUTU 6,62
ISBN 6052966051
DİL TÜRK
YAZAR Dilek Dursunoğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Allah ve Aşk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dilek Dursunoğlu. Okumak Allah ve Aşk çevrimiçi şimdi çok kolay!

“BANA AŞKTAN BAŞKASI YOLDAŞ OLMADI .NE DÜNYAYA GELMEDEN ÖNCE,NE DE DAHA SONRA AŞKSIZ YAŞADIM” * diyorHazreti Mevlanave yine nasıl derin söylüyor..AŞK bu alemde insanı ALLAH’a ulaştıran,nefsin kılıktan kılığagirişine aldırmayan, tarife, tabire sığmayan,yakıp yandıran, inceltip arif eden, arındıran,kendi bildiğince gelen ve yine kendi bildiğince giden en yüce olgu.Ne çok şey öğrendim aşktan...Ne çok arındım aşktan…Ne çok yandım aşktan…Bu kitabımda AŞK’ın beniALLAH’a ulaştıran yoldaşlığındayaşadıklarımı anlattım sizlere, satır satır, cümle cümle ve istedim ki izin verin aşka, ve diledim ki korkmayın aşktan... En çok da, aşk kokan nefeslerin mucizeler sakladığını,hiçbir şeyin tesadüf olmadığını, “BANA AŞKTAN BAŞKASI YOLDAŞ OLMADI . NE DÜNYAYA GELMEDEN ÖNCE,NE DE DAHA SONRA AŞKSIZ YAŞADIM” * diyor Hazreti Mevlanave yine nasıl derin söylüyor..AŞK bu alemde insanı ALLAH’a ulaştıran,nefsin kılıktan kılığa girişine aldırmayan, tarife, tabire sığmayan,yakıp yandıran, inceltip arif eden, arındıran,kendi bildiğince gelen veyine kendi bildiğince giden en yüce olgu. Ne çok şey öğrendim aşktan...Ne çok arındım aşktan…Ne çok yandım aşktan… Bu kitabımda AŞK’ın beniALLAH’a ulaştıran yoldaşlığındayaşadıklarımı anlattım sizlere, satır satır, cümle cümle ve istedim ki izin verin aşka, ve diledim ki korkmayın aşktan... En çok da, aşk kokan nefeslerin mucizeler sakladığını,hiçbir şeyin tesadüf olmadığını,öte alemlerden aşk acısı çekenlere yardıma gelenlerin olduğunu,yürekli olmayı, görünenin ardındaki görünmeyenleri görebilmeyi öğrendim AŞK’tan... AŞK’a sevdalı yüreğim...Seni azat ettim…Var git artık…AŞK’tan ÖTE'yi gör istedim… Bu kitapta yazılan her satır, yaşanmış duyguların güçlü ve yüksek enerjilerini taşımaktadır. Bu sebeple rastgele açtığınız bir an karşınıza çıkan satırlarda, bilgeliğin ışığını yüreğinize davet ettiğinize ve yüreğinizin şifalandığına tanıklık edeceksiniz.(Rubailer 38)

...evhadır yolun bir kenarında. Altında bir işaret: "Allah'a gider ... İlahi Aşk Nedir? | Can Damlaları Tasavvuf ... ." Aşk yolu Allah'a çıkar. Hû diyelim, hû deyip aşka erelim. Allah ve aşkın sırrına erelim. Fanilerden geçelim. Allah'a ulaşamayan aşk, sokak ortasında anacığını kaybetmiş feryad-u figân eden bir çocuk. Aşk, Allah ile olunca daire tamamlanıyor. Hû diyelim, hû deyip aşka erelim. Allah ve aşkın sırrına erelim. ALLAH VE AŞK Aşk, bazen gözleri kör eder. Ve insan,takılır ... Allah ve Aşk - Tatlı Aşkım ... . ALLAH VE AŞK Aşk, bazen gözleri kör eder. Ve insan,takılır kalır perdelere...Geçemez gerçek sevgilere. İşte insandaki aşk, vuslat ve Allah'a kavuşma arzusu da buradan doğar. ALLAH VE AŞK Aşk bazen gözleri kör eder. Ve insantakılır kalır perdelere...Geçemez gerçek sevgilere. Oysa her şeyin bir ölçüsü bir sınırı vardır. S...