flyfishingwingshootingexpo.com

Halo Dayı Ve İki Öküz

YAYIN TARİHİ 2007-01-01
DOSYA BOYUTU 10,25
ISBN 9754941939
DİL TÜRK
YAZAR Muzaffer İzgü
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Halo Dayı Ve İki Öküz PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Muzaffer İzgü. Okumak Halo Dayı Ve İki Öküz çevrimiçi şimdi çok kolay!

Gülmecenin doruklarında bir yapıttır Halo Dayı ve İki Öküz... Anadolu insanının saf, ezik ve sevecen dünyasından yepyeni gözlemler, dokunaklı kesitler veren seçkin bir roman... Nitekim televizyonda yayımlandığı zaman büyük ilgi uyandırmış, hemen herkesin övgüyle karşıladığı bir dizi olmuştu. Köy-kent çelişkisinin gülmece ile iç içe bütünleştiği, giderek çarpıcı bir yoğunluk kazandığı bu romanda, öküz parası için İstanbul'a giden Halo Dayı ve oğlu İdris'in serüvenleri anlatılmaktadır.

...kapağı da çok enteresan ve hoştu. ortada şalvarı ve melul bakışlarıyla halo dayı ve her iki yanında sarı iki öküzü ... Halo Dayı ve İki Öküz - Uludağ Sözlük ... . fonda da yanlış hatırlamıyorsam tersten istanbul hatırası yazıyordu. Halo Dayı ve İki Öküz/Muzaffer İzgü. Ücretsiz Hızlı Kargo! Bire Bir Aynı Ürün (2). Başarılı Satıcı. akitapyeri. Halo dayı ve iki öküz. 15,00 tl. Hemen AL. 24.50 TL. Gülmecenin doruklarında bir yapıttır Halo Dayı ve İki Öküz... Anadolu insanının saf, ezik ve sevecen dünyasından yepyeni gözlemler, dokunaklı kesitler veren seçkin bir roman... Muz ... Halo Dayı Ve İki Öküz - GittiGidiyor ... ... Anadolu insanının saf, ezik ve sevecen dünyasından yepyeni gözlemler, dokunaklı kesitler veren seçkin bir roman... Muzaffer İzgü kaleme aldığı Halo Dayı ve İki Öküz adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Muzaffer İzgü. Gülmecenin...