flyfishingwingshootingexpo.com

Mefahim (Düzeltilmesi Gereken Kavramlar)

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 3,94
ISBN
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mefahim (Düzeltilmesi Gereken Kavramlar) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Mefahim (Düzeltilmesi Gereken Kavramlar) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Uzun süredir yayınlanması beklenen yüzyılın büyük alim ve velilerinden es-Seyyid Muhammed bin Alevi el-Maliki el-Haseni -rahimehullah- Hazretleri'nin Mefahim Yecibu En Tusahhah -Düzeltilmesi Gereken Kavramlar- isimli eseri yayınlandı. Hasan Ali Yaşar'ın akıcı bir üslupla Türkçeye kazandırdığı eser, tevessül, şefaat, Peygamberimizin ölüp-ölmemesi, teberrük, istiğase vs. gibi konuları hadis-i şerifler, sahabe ve tabiin kavli ışığında ele alıyor ve mevzuları net bir şekilde ortaya koyuyor. Özellikle bu tür konuları merak edenlere tam anlamıyla bir "şifa" olan eserin Türkçe baskısı için merhum müellifin oğlu Seyyid Ahmed bin Muhammed bin Alevi el-Maliki el-Haseni Hazretleri'nin takdim yazısının dışında Hüseyin Avni Hocaefendi ve Mustafa Yiğitarslan Hocaefendi'nin de takrizleri yer alıyor.

...Düzeltilmesi Gereken Kavramlar, Es-Seyyid Muhammed Bin Alevi El Maliki El Haseni k ... Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi ... .s. 14x21 cm Ebat, 1. Hamur Kağıt, Sert Kapak Ciltli, 370 Sayfa. ...alim ve velilerinden es-Seyyid Muhammed bin Alevi el-Maliki el-Haseni -rahimehullah- Hazretleri'nin Mefahim Yecibu En Tusahhah -Düzeltilmesi Gereken Kavramlar- isimli eseri yayınlandı. Yüzyılın büyük alim ve velilerinden es-Seyyid Muhammed bin Alevi el-Maliki el-Haseni -rahimehullah- Hazretleri'nin Mefahim Yecibu En Tusahhah -Düzeltilmesi Gereken Kavramlar- isimli eseri. Düzeltilmesi Gereken Kavramlar. 7. fiyat. Hükmün Açıklanması ve Düzeltilme ... Mefahim Düzeltilmesi Gereken Kavramlar | KitapKalbi Yayıncılık ... . Düzeltilmesi Gereken Kavramlar. 7. fiyat. Hükmün Açıklanması ve Düzeltilmesi. 22. fiyat. Kadastroda Maddi Hataların Düzeltilmesi. 13. Muhammed Kutub. Yazar, bu eserinde temel dini kavramların yanlış yorumlardan ...