flyfishingwingshootingexpo.com

Örnekli Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü

YAYIN TARİHİ 2003-06-03
DOSYA BOYUTU 7,24
ISBN 9753532792
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Mehmet Kanar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Örnekli Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Mehmet Kanar. Okumak Örnekli Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü çevrimiçi şimdi çok kolay!

Sunulan çalışma, üç büyük kıtada ve çok geniş bir kültür coğrafyasında asırlarca varlığını sürdürmeyi başaran üç temel dilden (elsine-i selase: Türkçe, Arapça, Farsça) birinin etimoljik ve örnekli ikinci taslağından ibarettir.El yazması veya matbu haldeki "Eski Türçe" eserlerin Türkçe harflerle aktarılması, tarama yöntemiyle etimolojik ve örnekli Türçe sözcükler hazırlanması her Türk filoloğunun görevidir. Şimdiye kadar bu sahada güzel çalışmalar sergilenmiştir. Bunlardan da yararlanarak Türkçe sözlük yazıcılığına katkıda bulunanlar Türlük bilimini daima ileriye taşıyacaktır.

...ar. Sunulan çalışma, üç büyük kıtada ve çok geniş bir kültür coğrafyasında asırlarca varlığını sürdürmeyi başaran üç temel dilden (elsine-i selase: Türkçe, Arapça, Farsça) ... Örnekli Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü - Prof. Dr. Mehmet... ... ... Örnekli Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü ciltli kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Mehmet Kanar kitapları ve DERİN YAYINLARI 2007 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Prof. Dr. Mehmet Kanar. Sunulan çalışma, üç büyük kıtada ve çok geniş bir kültür coğrafyasında asırlarca varlığını sürdürmeyi başaran üç temel dilden (elsine-i selase: Tü ... Örnekli Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü Ciltli... | Nadir Kitap ... ... Prof. Dr. Mehmet Kanar. Sunulan çalışma, üç büyük kıtada ve çok geniş bir kültür coğrafyasında asırlarca varlığını sürdürmeyi başaran üç temel dilden (elsine-i selase: Türkçe, Arapça, Farsça)... : Mehmet Kanar. Örnekli Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü Mehmet Kanar Derin Yayınları | 978975...