flyfishingwingshootingexpo.com

Rahmetin GelişiHz. Peygamber'in Doğumu

YAYIN TARİHİ 2011-05-05
DOSYA BOYUTU 4,59
ISBN 6054194261
DİL TÜRK
YAZAR Abdulhamid Cude es-Sahhar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Rahmetin GelişiHz. Peygamber'in Doğumu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Abdulhamid Cude es-Sahhar. Okumak Rahmetin GelişiHz. Peygamber'in Doğumu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Âmine'yi uyku bastı. Uykusunda, bebeğin adını "Muhammed" koymasını söyleyen bir ses işitti. Uyandığında, o adı sanki yüreğine nakşedilmiş gibi hissetti. Bu işe çok şaşırdı. Çünkü Abdullah'ın ataları arasında Muhammed ismi yoktu. Bu, daha önce ne Zühreoğulları'nda ne de Abdümenâfoğulları'nda bilinen bir isimdi. Hatta bütün bir Mekke'de dahi duyulmamıştı. Bebek Âmine'den kopup geldi. Şifa onu elleriyle karşıladı. Abdullah'ın Habeşli cariyesi de onu yıkamasına ve kurulanıp sarılmasına yardım etti. İkisinin de kalpleri nur ve rahmete boğulmuştu. Derin bir sevgiyle uzun uzun bebeğe baktılar. Sessiz ve sâkindi. Ağlamalarıyla dünyayı ayağa kaldırmamıştı. Aksine o küçücük yüzünde gönülleri cezbeden ve iç ferahlatan bir nur parlıyordu.Bebek götürülüp Âmine'nin yanına kondu. Âmine, yüreği kıpır kıpır, şefkat ve heyecanla oğluna baktı. O an bütün varlığın nurla aydınlandığını hissetti. Sevgi duyguları coştu. Bebeği dikkatlice alıp yüreğine bastı. Ona doğru eğilerek yanağına bir öpücük kondurdu. Sanki bütün dünyayı öpmüş, bütün dünyayı kolları arasına almış gibi hissetti. Göz pınarlarından ince yaşlar süzüldü.

... Efendimizin doğumu sırasında gerçekleşen hadiseler neler? Hz ... Rahmetin Gelişi Hz. Peygamber'in Doğumu - PDF İndir - Ücretsiz... ... . Rahmet tecellîleri, inci tâneleri gibi kâinâta serpilmiş ve nûra hasret gönüller sürûra gark olmuştu. Bebek Âmine'den kopup geldi. Şifa onu elleriyle karşıladı. Abdullah'ın Habeşli cariyesi de onu yıkamasına ve kurulanıp sarılmasına yardım etti. ikisinin de kalpleri nur ve rahmete boğulmuştu. Abdulhamid Cude es-Sahhar. Âmine'yi uyku bastı. Uykusunda, bebeğin adını "Muhammed" ko ... Rahmetin Gelişi - Hz. Peygamber'in Doğumu ... . Âmine'yi uyku bastı. Uykusunda, bebeğin adını "Muhammed" koymasını söyleyen bir ses işitti. Uyandığında, o adı sanki yüreğine nakşedilmiş gibi hissetti. Bu işe çok şaşırdı. Son güncelleme: 19.05.2018. Rahmetin Gelişi - Hz. Peygamber'in doğumu AÇIKLAMASI. Âmine'yi uyku bastı. Uykusunda, bebeğin adını "Muhammed" ...