flyfishingwingshootingexpo.com

Ahmak Wilson’ın Trajedisi

YAYIN TARİHİ 2016-10-06
DOSYA BOYUTU 6,22
ISBN 6059902489
DİL TÜRK
YAZAR Mark Twain
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ahmak Wilson’ın Trajedisi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mark Twain. Okumak Ahmak Wilson’ın Trajedisi çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Twain güçlü bir edebiyatçı. Adeta yanan ateşin yanında, örsünün başındaki bir nalbant gibi. Sertçe vuruyor ve her darbesiyle iz bırakıyor.”– Maksim Gorki Ahmak Wilson’ın Trajedisi, genç bir köle kadının 1/32 oranında siyahi olan çocuğunu köle olmaktan kurtarmak için efendisinin çocuğuyla değiştirmesi ile başlıyor. Kitap, 19. yüzyılın gizem romanlarındaki tüm detaylara yer veriyor: Değişen kimlikler, işlenen korkunç bir suç, tuhaf bir dedektif, şüphe dolu bir mahkeme sahnesi, alışılmamış ve şaşırtıcı bir son. Ancak bu kitap yalnızca bir gizem romanı değil. Bu esprili ve satirik roman, ırklar arası eşitsizliğe ve köleliğe sert bir eleştiri getiriyor. Eleştirmenlere göre bu kitap, Twain’in en ironik, en komik ve aynı zamanda eleştirel yönü en güçlü romanlarından. “Muhteşem bir yazarın başyapıt düzeyinde bir çalışması ve değeri bilinmemiş bir klasik…”– F. R. Leavis (Edebiyat eleştirmeni)

...orki-. Ahmak Wilson'ın Trajedisi, genç bir köle kadının 1/32 oranında siyahi olan çocuğunu köle olmaktan kurtarmak için efendisinin çocuğuyla değiştirmesi ile başlıyor ... Ahmak Wilson'ın Trajedisi - Mark Twain | Kitapaktif.com ... . - Maksim Gorki. Ahmak Wilson'ın Trajedisi, genç bir köle kadının 1/32 oranında siyahi olan çocuğunu köle olmaktan kurtarmak için efendisinin çocuğuyla değiştirmesi ile başlıyor. Anasayfa/Kitap/Ahmak Wilson'ın Trajedisi. Wilson'un iki hobisi vardır. İlki 'Takvim' dediği günlük olarak tuttuğu notları ki bu notlarda ya özlü bir söz ya da ilginç bir tespiti yazılıdır. Mark Twain. "Twain g ... Ahmak Wilson'ın Trajedisi Mark Twain ... . Wilson'un iki hobisi vardır. İlki 'Takvim' dediği günlük olarak tuttuğu notları ki bu notlarda ya özlü bir söz ya da ilginç bir tespiti yazılıdır. Mark Twain. "Twain güçlü bir edebiyatçı. Adeta yanan ateşin yanında, örsünün başındaki bir nalbant gibi. Sertçe vuruyor ve her darbesiyle iz bırakıyor.". Mark Tw...