flyfishingwingshootingexpo.com

Başı Kuşlu Çocuk

YAYIN TARİHİ 2006-03-01
DOSYA BOYUTU 8,84
ISBN 9754945454
DİL TÜRK
YAZAR Ayla Kutlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Başı Kuşlu Çocuk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ayla Kutlu. Okumak Başı Kuşlu Çocuk çevrimiçi şimdi çok kolay!

Her zamanki gibi güçlükle uyanan Ümit'i o sabah bir sürpriz bekliyordu: Başının üstünde bir kuş vardı ve artık birlikte yaşayacaklarını söylüyordu. Bir sürü özel yeteneği olan bu geveze ama yardımsever kuşu yalnızca Ümit görebiliyordu. Ümit başlangıçta bu işten hiç hoşlanmadı ama...Ayla Kutlu'dan 9-12 yaş grubu için çok güzel bir roman Başı Kuşlu Çocuk. Birinci hamur kâğıda basılı ve Şükran Sel'in güzel çizgileriyle resimli.

...langıçta bu işten hiç hoşlanmadı ama ... Başı Kuşlu Çocuk / Ayla Kutlu / Bilgi Yayınevi Çocuk... - GittiGidiyor ... ... Ayla Kutlu'dan 9-12 yaş grubu için çok güzel bir roman Başı Kuşlu Çocuk. Birinci hamur kâğıda basılı ve Şükran Sel'in güzel çizgileriyle resimli. Başı Kuşlu Çocuk kitap özeti (SALLAYANLAR ŞİKAYET EDİLECEKTİR). Detaylar için sor. Takip et. Ayla Kutlu. Her zamanki gibi güçlükle uyanan Ümit'i o sabah bir sürpriz bekliyordu: Başının üstünde bir kuş vardı ve artık birlikte yaşayacaklarını söylüyordu. Ayla Kutlu. Her zamanki gibi güçlükle ... Başı Kuşlu Çocuk Kitap Özeti (SALLAYANLAR ŞİKAYET... ... . Ayla Kutlu. Her zamanki gibi güçlükle uyanan Ümit'i o sabah bir sürpriz bekliyordu: Başının üstünde bir kuş vardı ve artık birlikte yaşayacaklarını söylüyordu. 9.80 TL. Her zamanki gibi güçlükle uyanan Ümit'i o sabah bir sürpriz bekliyordu: Baş...