flyfishingwingshootingexpo.com

Mimlerin Abecesi

YAYIN TARİHİ 1995-10-01
DOSYA BOYUTU 3,69
ISBN 9755741127
DİL TÜRK
YAZAR Ömer Lekesiz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mimlerin Abecesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ömer Lekesiz. Okumak Mimlerin Abecesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kitapların ilk sözcüklerinden son sözcüklerine, karınca yürüyüşüne eş bir hassasiyetle sürdürülen okuma eylemlerinde, kimi cümlelere, paragraflara, sayfalara konulan mimler, okurla metin (yazar) arasında kurulan yeni ve özel dilin şifreleri.Binlerce bilgi, imge, ham veya olgunlaşmış düşünce, metne yönelik onaylama, itiraz, hayret, kıskançlık, gıpta, kızgınlık dans eder durur bu mimlerde; sorular ve cevaplar, yeni yeni hesaplaşma, teşvik, taltif, reddiye yazıları hatta kitaplar onlarda gizlenmiştir. Bir de kültürel tercihlere, elifbe ile abece arasında yıkılan ya da kurulan köprülere muhabbetle, muhalefetin izleri.Mimlerin Abecesi, okuma zamanlarında bu minval üzere yapılan şifrelemelerin, bilahare deşifre edilmesinden oluşmuş küçük bir örnek.

...ekesiz. Kitapların ilk sözcüklerinden son sözcüklerine, karınca yürüyüşüne eş bir hassasiyetle sürdürülen okuma eylemlerinde, kimi cümlelere, paragraflara, sayfalara konulan mimler, okurla metin ... İnsan Yayınları İnternet Sitesi | Mimlerin Abecesi ... ... Mimlerin Abecesi, okuma zamanlarında bu minval üzere yapılan şifrelemelerin, bilahare deşifre edilmesinden oluşmuş küçük bir örnektir. Mimlerin Abecesi Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Mimlerin Abecesi kitabını inceleyeceğiz. Mimlerin Abecesi, en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle BKM Kitap'ta. Mimlerin Abecesi 'i hemen satın almak için tıklayın! BKM Kitap'ın size özel indirim fırsatını kaçırmayın! 9789755741 ... Mimlerin Abecesi - Ömer Lekesiz ... . Mimlerin Abecesi, en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle BKM Kitap'ta. Mimlerin Abecesi 'i hemen satın almak için tıklayın! BKM Kitap'ın size özel indirim fırsatını kaçırmayın! 9789755741123. 473157. Mimlerin Abecesi. İnsan Yayınları. 6.57. Bir de kültürel ter...