flyfishingwingshootingexpo.com

Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar

YAYIN TARİHİ 2016-10-03
DOSYA BOYUTU 3,71
ISBN 6059922456
DİL TÜRK
YAZAR David Scott
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır David Scott. Okumak Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar eğitim araştırması metodolojisi alanındaki 120 temel kavram hakkında kısa, ancak aydınlatıcı olduğunu umduğumuz yazılar içermektedir. Bunlar fenomenoloji, pozitivizm, etnometodoloji ve postmodernizm gibi temel düşünce okullarını, tümevarım, realizm, rölativizm ve güç gibi felsefî kavramları, vaka araştırması, deney, tarama araştırması ve etnografya gibi araştırma stratejilerini, soru formları, görüşmeler ve gözlemler gibi eğitim araştırması yöntemlerini ve iletme, yayınlama ve referans sistemleri gibi altyapısal sorunları içermektedir. Kitabı eğitim araştırması alanındaki araştırma metodolojisini anlamaya çalışan okuyucular ve bizzat bu türden araştırmalar içinde yer alanlar için bir kaynak olarak tasarladık. Bu nedenle kitap farklı şekillerde kullanılabilir. İlk olarak, okuyucu kendi ilgileri ve kaygılarıyla ilişkili maddeleri seçebilir. İkinci olarak, başından sonuna kadar okunduğunda tutarlı bir argümanı gözden kaybetme ihtimali olsa da, o eğitim araştırması metodolojisi üzerine bir kitap olarak okunabilir. Üçüncü olarak, farklı maddeler arasındaki alternatif bağlantıları yakalamaya çalışan bu kitap sayesinde başka rotalar için fırsatlar sunuyoruz.

...t. Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar eğitim araştırması metodolojisi alanındaki 120 temel kavram hakkında kısa ... Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar Pdf İndir ... ... David Scott, Marlene Morrison. Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar eğitim araştırması metodolojisi alanındaki 120 temel kavram hakkında kısa... İlk yorumu sen yaz. Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar. Bu bölümde eğitim ve eğitimle ilgili temel kavramlar üzer ... Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar - David Scott ... . Tüm Satıcılar. Eğitim Araştırmasında Temel Fikirler ve Kavramlar. Bu bölümde eğitim ve eğitimle ilgili temel kavramlar üzerinde durulmuştur. Eğitim: Bireyin davranışında kendi yaşantısı yoluyla ve kasıtlı olarak istendik değişme meydana getirme sürecidir. Okul Öncesi Eğitim Kitapları İlköğretim Yardımcı 1.Sını...