flyfishingwingshootingexpo.com

Konuşan Yiyecekler / Tonton Dede Masalları-1

YAYIN TARİHİ 2010-10-18
DOSYA BOYUTU 12,52
ISBN 6054214761
DİL TÜRK
YAZAR Kamile Özdemir
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Konuşan Yiyecekler / Tonton Dede Masalları-1 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kamile Özdemir. Okumak Konuşan Yiyecekler / Tonton Dede Masalları-1 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Buzdolabını yeni almıştık. O zamanlar buzdolabı şimdiki gibi her evde yoktu. Nineniz buzdolabı alınınca nasıl sevinmişti görmeliydiniz. O gün bütün yiyecekleri buzdolabına doldurdu.Ertesi sabah kahvaltı hazırlamak için buzdolabının yanına gitti. Bir de ne görsün. Buzdolabından sesler geliyor. Meğerse bizim afacan yiyecekler tartışıyorlarmış.

...Yiyecekler konuşur mu? Bu sorunun cevabını Tonton Dede'den öğrenebilirsiniz ... Konuşan Yiyecekler / Tonton Dede Masalları-1 PDF İndir Kamile... ... . Tonton Dede Masalları'nda, doğru sözlü olmanın önemini, arkadaşın ve kardeşin değerini daha iyi... 6-12 Yaş. Hikaye, Roman & Masal. Konuşan Yiyecekler / Tonton Dede Masalları-1. Kamile Özdemir. Buzdolabını yeni almıştık. O zamanlar buzdolabı şimdiki gibi her evde yoktu. Nineniz buzdolabı alınınca nasıl sevinmişti görmeliydiniz. O gün bütün yiyecekleri buzdolabına doldurdu. Konuşan Yiyecekler Tonton D ... Konuşan Yiyecekler / Tonton Dede Masalları-1 ... . O gün bütün yiyecekleri buzdolabına doldurdu. Konuşan Yiyecekler Tonton Dede Masalları 1. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Konuşan Yiyecekler Tonton Dede Masalları 1. Mağaza: TveT. Külkedisi Sindirella ile Türkçe Old MacDonald Had a Farm - Tonton dedenin çiftliği çizgi fi...