flyfishingwingshootingexpo.com

Kızıl Dosya / Sherlock Holmes

YAYIN TARİHİ 2015-07-13
DOSYA BOYUTU 8,70
ISBN 6059961813
DİL TÜRK
YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kızıl Dosya / Sherlock Holmes PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Sir Arthur Conan Doyle. Okumak Kızıl Dosya / Sherlock Holmes çevrimiçi şimdi çok kolay!

Brixton’da kana bulanmış bir odada işlenen cinayetten geriye sadece birkaç küçük ipucu kalmıştır: Bir yüzük, bir kol saati, bir kitap ve duvara kanla yazılmış bir not. Bu gizemli cinayeti çözmek için uğraşan Sherlock Holmes, müthiş bir dostluğa ve ortaklığa adım atacağı Doktor Watson’la da bu hikâyede tanışır. Sherlock Holmes’un dehasını polisiye okurlarının beğenisine sunan bu ilk romanla, siz de dünyanın en ünlü dedektifinin inanılmaz maceralarının peşine düşeceksiniz.

... dışarıda paylaş Gönderi bağlantısını kopyala Gönderiyi kaydet ... Sherlock Holmes Kızıl Dosya , Sir Arthur Conan Doyle - Fiyatı... | İdefix ... . Nasri Sherlock Holmes - Kızıl Dosya'yı inceledi. Gönderi bildirimlerini aç Gönderiyi akışta gizle. ...gözlem yeteneğiyle Dr. John Watson'ı etkileyen Sherlock Holmes, gerçekten de ilginç bir insandır. hem de güzel bir cinayet vakası üzerinde kafa yormak için Kızıl Dosya'yı hemen edinmenizi öneririm. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. sherlock holmes kızıl dosya. için 52 ürün bulundu. Ö ... Sherlock Holmes'ün İlk Öyküsü: Kızıl Dosya ... . | Filtrele. sherlock holmes kızıl dosya. için 52 ürün bulundu. Öncelikle iyi günler. __ Sherlock Holmes ~ Kızıl Dosya Kitap Özeti Kızıl Dosya vakası ile Holmes ve Watson çok iyi iş birliği yapar. Kızıl Dosya vakası brixtone...