flyfishingwingshootingexpo.com

Otisabi 4 / Kayıtdışı Hatıralar

YAYIN TARİHİ 2010-10-26
DOSYA BOYUTU 7,27
ISBN 6054173242
DİL TÜRK
YAZAR Yılmaz Aslantürk
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Otisabi 4 / Kayıtdışı Hatıralar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yılmaz Aslantürk. Okumak Otisabi 4 / Kayıtdışı Hatıralar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Otisabi’nin kayıtdışı hatıraları bir kez daha kayıt altında!Yılmaz Aslantürk’ün kült karakteri Otisabi’nin dördüncü albümü çıktı!Daha önce çıkan ve toplam on iki baskı yapan ilk üç Otisabi albümü, gittikçe artan bir okuyucu kitlesine üstelik hayli tartışmalı bir anti kahramanı sevdirmişti. Yüzeyde kadın erkek ilişkilerine eğilen Otisabi öyküleri, gittikçe katman kazanan bir derinlik ve büyük bir incelikle ekonomik ve sosyal sorunlara ve güncel konulara da dokunarak modern hayattaki yalnız bireyin dünyasını başarıyla ele almaya devam ediyor.Otisabi, çıktığı ilk günden bu yana Uykusuz dergisinin arka sayfasında, dergi okurlarının büyük kısmının dergiyi aldıktan sonra ilk olarak okuduğu sayfalardan birinde, zaman içerisinde öyküye eklemlenen karakterlerle hayat mücadelesini sürdürüyor. Aklını cinsellikle bozmuş ev sahibi Nejat Amca, tipik bir kaybeden profili çizen komşusu Kaan, gevezelikleriyle öykülere renk atan iş arkadaşları ve elbette Otisabi’nin yer aldığı yeni maceralar, yepyeni bir kitapla raflardaki yerini alacak.Yılmaz Aslantürk’ün serisinin dördüncü albümü “Kayıtdışı Hatıralar” Türkiye’nin en çok tutulan anti kahramanlarından Otisabi’nin hayata gitgide daha fazla dokunan öyküleri ve korkusuz anlatımıyla yine çok ses getirecek.

...lantürk. "Penguen dergisine çizdiğim Otisabi karakterinin ilk çıkışı (Pişmiş Kelle dergisinde) başımdan geçen ilginç olayları anlatan hikayelerdi ... OTİSABİ 4 KAYITDIŞI HATIRALAR / KOMİK ŞEYLER... - Kitapsan ... . Yılmaz Aslantürk. Otisabi'nin kayıtdışı hatıraları bir kez daha kayıt altında! Yılmaz Aslantürk'ün kült karakteri Otisabi'nin dördüncü albümü çıktı! Otisabi 4 - Kayıtdışı Hatıralar yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Otisabi 4 - Kayıtdışı Hatıralar kitabına benzeyen kitaplar. Otisabi 4-Kayıtdışı Hatıralar en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! Otisabi 4 ... Otisabi - Kayıtdışı Hatıralar - 4 | bkmkitap.com ... . Otisabi 4-Kayıtdışı Hatıralar en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! Otisabi 4-Kayıtdışı Hatıralar - Yılmaz Aslantürk. Ürün Adı: Otisabi 4 Kayıtdış...