flyfishingwingshootingexpo.com

Toplumsal Araştırma Yöntemleri 1.Cilt

YAYIN TARİHİ 2008-01-17
DOSYA BOYUTU 10,86
ISBN 9944171076
DİL TÜRK
YAZAR W. Lawrence Neuman
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Toplumsal Araştırma Yöntemleri 1.Cilt PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır W. Lawrence Neuman. Okumak Toplumsal Araştırma Yöntemleri 1.Cilt çevrimiçi şimdi çok kolay!

Toplumsal araştırmanın önemli bir süreç olduğunu gösteren bu kitap, modaların, acil meselelerin ve kamusal kaygıların araştırma üzerindeki olumsuz etkilerine karşı, eleştirel bilimsel perspektifin korunmasına yardımcı oluyor. Toplumsal araştırmaların basit bir teknolojiye indirgenmemesini, etiği ve tavrı ile bir bilgi yaratım süreci olarak görülmesini sağlıyor ve pratik uygulamalarla kurulması gereken dengeye bir giriş özelliği sunuyor.Nitel ve nicel yaklaşımlarda çeşitliliğin değerini gösteren bu kitabın altıncı baskısı, güncellenmiş örnekleri, veri toplama teknikleri üzerine yakın tarihli araştırmaları da kapsıyor ve anahtar öneme sahip terimleri gerçek bağlamlarda sunuyor.

... YAYINODASI Toplumbilim Dizisi TOPLUMSAL ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ, Nitel ve Nicel Yaklaşımlar / W ... Diğer - Yayınodası Yayıncılık - Toplumsal Araştırma Yöntemleri (Cilt... ... . LAWRENCE NEUMAN Özgün Adı SOCIAL RESEARCH METHODS... Toplumsal Araştırma Yöntemleri (Cilt 1) en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Toplumsal Araştırma Yöntemleri (Cilt 1) Hakkında Bilgiler. Türü: Diğer. Toplumsal Araştırma Yöntemleri (Cilt 1) Nitel ve Nicel Yaklaşımlar. Yayınodası Yayıncılık. 19.55. Toplumsal Araştırma Yöntemleri 1.Cilt en uygun fiyata sizl ... Toplumsal Araştırma Yöntemleri (Cilt 1) | bkmkitap.com ... . Yayınodası Yayıncılık. 19.55. Toplumsal Araştırma Yöntemleri 1.Cilt en uygun fiyata sizleri bekliyor. Toplumsal Araştırma Yöntemleri 1.Cilt. HAVALE :27,91 TL %1 EFT İndirimi. W. Lawrence Neuman. Toplumsal araştırmanın önemli bir süreç olduğunu gösteren bu kitap, modaların, acil meselelerin ve kamusal kay...