flyfishingwingshootingexpo.com

Arapça Seçme Hikayeler ve Masallar 2Türkçe Çevirisiyle

YAYIN TARİHİ 2019-09-16
DOSYA BOYUTU 9,33
ISBN 6059223898
DİL TÜRK
YAZAR Muhammed Sabır el-Haznevi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Arapça Seçme Hikayeler ve Masallar 2Türkçe Çevirisiyle PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Muhammed Sabır el-Haznevi. Okumak Arapça Seçme Hikayeler ve Masallar 2Türkçe Çevirisiyle çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kitabımız, Arapça dil eğitiminde, öğrenme aşamalarının, 2. seviyesine tekabül etmektedir. Bu ikinci kitapta, masallara yer verilmemiştir. Hikayelerimiz, geçmişte yaşanmış, gerçek dinî hikayelerdir. Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem’in, sahabelerin ve geçmişte yaşamış âlimlerin, hükümdarların, komutanların başından geçmiş ibretlik olaylardır. Bu hikayeler, daha önce yayınlanmamış hikayelerdir.Kitabımızdaki bütün Arapça hikayeler harekelendirilmiştir. Her hikayenin sonunda, o hikayede geçen bilinmeyen kelimeler ve Türkçe anlamları parçaya göre verilmiştir. Ardından hikayelerin Türkçe tercümesi verilmiştir. Bu kitap, Türkiye’de temel düzeyde Arapça bilen, İmam-Hatip Lisesi, İlahiyat Fakültesi ve Arapça dili bölümü öğrencileri, medrese talebeleri ve Arapçasını geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. 

...re saygı göstermek konulu güzel bir hikaye ... Arapça Seçme Hikayeler ve Masallar 2 & Türkçe Çevirisiyle Pdf Oku ... . Tercüme Eyup AKŞİT hocamız tarafından yapılmıştır. . arapça hikaye, arapça türkçe, arapça masal... scelik Moderator Yabancılar için Türkçe Öğrenimi. Ortak Konular KPSS - Kamu Personeli Seçme Sınavı Becayiş - Tayin - Atama Doç. Dr. İbrahim Özay Hikaye Çözerek Arapça Öğrenin - Prof. Kitabımız, Arapça dil eğitiminde, öğrenme aşamalarının, 2. seviyesine tekabül etmektedir. Muhammed Sa ... "صياد مسن-Yaşlı Bir Avcı" Tercümesi Kolay Hikaye | Çeviri Atölyesi... ... . seviyesine tekabül etmektedir. Muhammed Sabır El-Haznevi. Arapça Seçme Hikayeler ve Masallar; Türkçe Çevirisiyle. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Arapça Seçme Hikayeler Ve Masallar 2: Türkçe Çevirisiyle. Bu ikinci kitapta, masallara yer verilmemiştir. Hikayelerimiz, geçmişte yaşanmış, gerçek dinî hikayel...