flyfishingwingshootingexpo.com

Erken Rüya Zamanlar (Karton Kapak)

YAYIN TARİHİ 2018-03-20
DOSYA BOYUTU 8,90
ISBN 6052064306
DİL TÜRK
YAZAR Fatma Erdek
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Erken Rüya Zamanlar (Karton Kapak) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Fatma Erdek. Okumak Erken Rüya Zamanlar (Karton Kapak) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yarım kalan aşklar, tamamlanmamış cümleler gibidir.Bir hıçkırığa düğümlenmiş itiraflar, bastırılmak zorunda kalınan hevesler, gönderilmemiş, hatta kaleme dahi alınmamış, yürekten yüreğe yazılan mektuplar,saklanmış duygular, beklenmedik bir veda, zor anlar, zor yıllar…Ayrılık…Oysa, söylenecek ve yaşanacak ne çok şey vardı daha.Aradan geçen yıllar, onların aşklarını güçlendirmekten başka bir işe yaramamıştı. Birbirini kıyamete kadar sevmek için yaratılmış olanEser ve Nehir için de, cümle tamamlanmamıştı henüz.***Sağ elimle kalbimin üzerine dokundum. Sanki gerçekten de var olan bir yaraya değiyordum. Yavaşça, usulca, aşkla… Ah, kalbim! Bedenimin en iflah olmaz, en söz dinlemez, en laf anlamaz yeriydi. Başkasına dilsizdi, kördü, sağırdı. Sadece Eser oturmuştu oraya ve bir dağ kadar yüksek, bir dağ kadar ağırdı.***Sen hep oradaydın Nehir. Gittim sandığında bile ben seni bırakmadım. Yumdum avuçlarımı, sakladım sıcaklığını… Kader bu, biliyorum. Bu, elinde değil insanın. Sevdaların her biri birbirinden farklı. İçerikleri, derinlikleri, hissetme şiddetiyle doğru orantılı. Benimki bir depremdi, bir iç sarsıntısı. Bir vurgun, bir kalp yarılması. Seni gördüğüm gün başladı. Her yaşımda, her yılımda azalır sandım, umdum ama olmadı.

...dek. Yarım kalan aşklar, tamamlanmamış cümleler gibidir ... Erken Rüya Zamanlar Karton Kapak Fatma Erdek Kitapyurdu Com ... . Bir hıçkırığa düğümlenmiş itiraflar, bastırılmak zorunda kalınan hevesler, gönderilmemiş, hatta kaleme dahi alınmamış... 1. Cilt Durumu. Karton Kapak. "Gençliğin Mektebi" 30 yıl mazisi olan, aynı zamanda bu idealin neticesi olan gençliğin yetiştiğini görme bahtiyarlığına kavuşbilmiş olmanın huzurunu yaşayan bir kurum. Karton kutu farklı yorumlara neden olan bir rüyadır. K ... Erken Rüya Zamanlar (Karton Kapak) ... . Karton kutu farklı yorumlara neden olan bir rüyadır. Kötü niyetli olunmasa da sorumluluk almadan yaşayan rüya sahibinin yaptığı işlerden başkalarını da olumsuz şekilde etkilediğini işaret eder. Alış-Veriş Listeme Ekle. "Fatma Erdek" - diğer ürünler. Ben O Değilim (Karton Kapak). Gece ile Şafak (Ciltli). 22,36 TL. Erk...