flyfishingwingshootingexpo.com

Japonca İlk Bin Sözcük

YAYIN TARİHİ 2013-05-20
DOSYA BOYUTU 10,29
ISBN 6053410393
DİL TÜRK
YAZAR Heather Amery
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Japonca İlk Bin Sözcük PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Heather Amery. Okumak Japonca İlk Bin Sözcük çevrimiçi şimdi çok kolay!

Japonca İlk Bin Sözcük çocukların ve gençlerin dil öğrenimi için hazırlanmıştır. Bu kitap, hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir.Henüz okul yaşına gelmemiş çocuklar, kitabı resimli bir sözlük olarak kullanabilirler. Resimleri tarif edip Japonca adlarını söyleyebilir hale gelecek ve resimlerde gördükleri nesneleri Japoncadaki adları ile eşleştirmeye başlayacaklardır.Okul çağındaki çocuklar ise bu kitap sayesinde sözcük dağarcıklarını geliştirir ve Japonca sözcüklerin doğru yazılışlarını öğrenirler.Kitabın sonunda verilen ve kitabın içerdiği tüm sözcükleri kapsayan listeyi, çocuğunuzdan sözcüklerin kitaptaki yerlerini bulmalarını istediğiniz bir oyun yaratmak için kullanabilir ve bu sayede, çocuğunuzun farklı alanlardaki gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.Çocuklar ayrıca kitapta verilen web sitesine gidip kitapta yer alan sözcüklerin nasıl telaffuz edildiğini de öğrenebilecekler.Çocuklar Japoncayı eğlenerek ve dinleyerek öğrenecek!

...lk Bin Sözcük çocukların ve gençlerin dil öğrenimi için hazırlanmıştır ... Japonca İlk Bin Sözcük Heather Amery ... . Bu kitap, hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir. Heather Amery. Japonca İlk Bin Sözcük çocukların ve gençlerin dil öğrenimi için hazırlanmıştır. Bu kitap, hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir. Heather Amery. Japonca İlk Bin Sözcük çocukların ve gençlerin dil öğrenimi için hazır ... Japonca İlk Bin Sözcük - Heather Amery | kitapyurdu.com ... . Japonca İlk Bin Sözcük çocukların ve gençlerin dil öğrenimi için hazırlanmıştır. Bu kitap, hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir. 31.86 TL. Japonca İlk Bin SözcükJaponca İlk Bin Sözcük - Japonca İlk Bin Sözcük çocukların ve gençlerin dil öğrenimi için hazırlanmı...