flyfishingwingshootingexpo.com

Kainat Ve Aşkınlık / Bilimci İnanış Engelini Yıkmak

YAYIN TARİHİ 1996-04-01
DOSYA BOYUTU 5,72
ISBN 9755741372
DİL TÜRK
YAZAR Wolfgang Smith
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kainat Ve Aşkınlık / Bilimci İnanış Engelini Yıkmak PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Wolfgang Smith. Okumak Kainat Ve Aşkınlık / Bilimci İnanış Engelini Yıkmak çevrimiçi şimdi çok kolay!

Elinizdeki eserde Wolfgang Smith, 'bilimsel dünya görüşüne yönelik ve 'bilimsel gerçek ile bilimci inanç arasındaki keskin ama çoğunluk gözden kaçan ayrıma dayalı bir eleştiriyi içeriden birisi sıfatıyla sunuyor. Bilim adına ortaya konan büyük inançsal öğretilerin aslında bilimsel gerçekler değil; daha ziyade -hiç bir delilleri bulunmayan- bilimci kurgular olduğunu, incelikle ve kabule zorlayan bir berraklıkla gösteriyor. Modern dünyanın entelektüel açıdan sadece en temeldeki Prometan mitler sendromundan başka bir şey üzerine kurulmadığını okuyucuya fark ettiriyor.Ancak bu, kitabın gerçekleştirdiği şeyin sadece yarısı. Onun asıl yaptığı, Hıristiyanlığın öğretileri vasıtasıyla bize ulaşan derin metafiziksel pençesinden kurtularak, uzun süredir gözlerden ırak tutula gelmiş büyük hakikatleri nazara vermesi.Bu kitap, güçlü ve derin. Zamanımızın -ve tüm zamanların- en temel sorunlarına hitap ediyor. Modern dünyayı şekillendiren gizli kabullenme ve varsayımları anlamak isteyen herkes için vazgeçilmez bir eser.

...mith. Elinizdeki eserde Wolfgang Smith, 'bilimsel dünya görüşüne yönelik ve 'bilimsel gerçek ile bilimci inanç arasındaki keskin ama çoğunluk gözden kaçan ayrıma dayalı bir eleştiriyi içeriden ... Kainat ve Askinlikbilimci İnanis Engelini Yikmak - Arama Sonuçları ... ... Bilim adına ortaya konan büyük inançsal öğretilerin aslında bilimsel gerçekler değil; daha ziyade -hiç bir delilleri bulunmayan- bilimci kurgular olduğunu incelikle ve kabule zorlayan bir berraklıkla gösteriyor. KINSAN35149. Hatalı İçerik Bildir. Kainat Ve Aşkınlık Bilimci İnanış Engelini Yıkmak-Wolfgang Smith Yorumları. Çok İyi. "Kainat Ve Aşkınlık Bilimci İnanış Engelini Yıkmak". için 6 sonuç ... Kainat Ve Aşkınlık / Bilimci İnanış Engelini Yıkmak ... . KINSAN35149. Hatalı İçerik Bildir. Kainat Ve Aşkınlık Bilimci İnanış Engelini Yıkmak-Wolfgang Smith Yorumları. Çok İyi. "Kainat Ve Aşkınlık Bilimci İnanış Engelini Yıkmak". için 6 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kâinat ve Aşkınlık (Bilimci İnanış Engelini Yıkmak). Wolfgang Smith. Satıcı. K...