flyfishingwingshootingexpo.com

Kitap Okumanın İspat Edilmiş Faydaları

YAYIN TARİHİ 2016-10-03
DOSYA BOYUTU 9,62
ISBN 6059889612
DİL TÜRK
YAZAR 40'lar Kulübü
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kitap Okumanın İspat Edilmiş Faydaları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır 40'lar Kulübü. Okumak Kitap Okumanın İspat Edilmiş Faydaları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Okumanın öğrenmenin anahtarı olduğunu bilmemiz gerekir. O vakit, davranışlarımızın, düşüncelerimizin, hayat karşısında aldığımız ve alacağımız kararların iyi ve kötü yanlarını bilincimizde ve vicdanımızda tahlil edebilme, her yönüyle değerlendirebilme imkânına sahip oluruz. Ancak bu asrımızda okumaya kendini düşman ilan eden bir neslimiz var ortada.Kandırılmış, sayısız faydası olduğu halde, kitaplar bizim neslimize bir düşman gibi tanıtılmıştır. Bunu yapan soysuz batının, yaptıklarının ve maalesef başarılı olup neslimizin büyük bir kısmını azılı kitap ve ilim öğrenme düşmanı haline getirmelerinin neticesinde bizde bir iş yapalım dedik ve "batıya muhalefet Hakka hizmet" niyetiyle; "Kitap Okumanın İspat Edilmiş Faydaları" adında herkes çekinmeden okusun, en azından bir göz atıp faydalarının neler olduğuna bir baksın diye; 100 maddelik kısa ama öz olan maddeler halinde elinizdeki kitabımızı hazırladık. Muhammed Mustafa (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)'in ümmetinden olan biz kullarını "Oku" emrine muhatap kılan Allah-u Teâlâ'nın izniyle ve yardımıyla, okuyarak, öğrenerek ve cehaletten ilim ile vazgeçerek ümmete ve insanlığa faydalı olmak için okuyan kimseler olmayı, bu eserimizin, nice nesillerin okumanın faydalarının bilincinde yetişmesine bir sadaka mahiyetinde olmasını Yüce Rabbimden niyaz ederim. Âmin.

...nı azılı kitap ve ilim öğrenme düşmanı haline getirmelerinin neticesinde bizde bir iş yapalım dedik ve "batıya muhalefet Hakka hizmet" niyetiyle; "Kitap Okumanın İspat Edilmiş Faydaları" ... Kitap Okumanın İspat Edilmiş Faydaları - 40'lar Kulübü ... ... Maddeler Halinde Kitap Okumanın Yararları. 1. Kitap Okuma Bir İlaçtır 5. Kitap Okuma Zihni Açar, Hantallıktan Kurtarır. 6. Kitap Okuma Güzel Görmemizi Sağlar. Orhan Karasu. Okumanın öğrenmenin anahtarı olduğunu bilmemiz gerekir. O vakit, davranışlarımızın, düşüncelerimizin, hayat karşısında aldığımız ve alacağımız kararların iyi ve kötü yanlarını bilincimizde... Ancak bu asrımızda okumaya kendini dü ... Kitap Okumanın Faydaları, Kitap Okumanın Yararları Nelerdir? ... . O vakit, davranışlarımızın, düşüncelerimizin, hayat karşısında aldığımız ve alacağımız kararların iyi ve kötü yanlarını bilincimizde... Ancak bu asrımızda okumaya kendini düşman ilan eden bir neslimiz var ortada. muhalefet Hakka hizmet" niyetiyle; "Kitap Okumanın İspat Edilmiş Fa...