flyfishingwingshootingexpo.com

Suç - Terör - Savaş Üçgeninde Siber Dünya

YAYIN TARİHİ 2009-05-01
DOSYA BOYUTU 12,97
ISBN 9944137348
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Haydar Çakmak
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Suç - Terör - Savaş Üçgeninde Siber Dünya PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Haydar Çakmak. Okumak Suç - Terör - Savaş Üçgeninde Siber Dünya çevrimiçi şimdi çok kolay!

Elinizdeki kitap bir yıllık yoğun ve kolektif bir çalışmanın ürünüdür. Kara Harp Okulu bünyesinde bulunan Savunma Bilimleri Enstitüsünde doktora yapan subay ve sivil öğrencilerle ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde yapılmıştır. Türkiye de son dönemlerde bilgisayar kaynaklı suçlara şahit olmaktayız. Örneğin bilgisayar virüsleri, bilgisayarlar marifetiyle dolandırıcılık, başkalarının banka hesaplarından para transferleri, ülkelerin savunma ve stratejik bilgilerini çalma veya sabote etme gibi benzeri suçları işitmekteyiz. Bu konularla ilgili Türkiye de çok az çalışma yapılmıştır. Bizde böyle bir çalışmanın Türkiye’deki terör araştırmalarına bir faydası olacağı düşüncesiyle bu kitabı yayınlamaya karar verdik. Kitabın yazarlarına ve yayın hazırlıklarına yardım eden Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Araştırma Görevlisi Bilal Karabulut’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

...tan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Suç - Terör - Savaş Üçgeninde Siber Dünya kitabına benzeyen kitaplar ... Suç, Terör, Savaş Üçgeninde Siber Dünya | Politika | D&R - Buldumki ... . Terörizm, siber ortamda en çok internetin sağladığı kolaylıklardan faydalanır. Prof. Dr. Taner Altunok. Bu kitap bir yıllık yoğun ve kolektif bir çalışmanın ürünüdür. Kara Harp Okulu bünyesinde bulunan Savunma Bilimleri Enstitüsünde doktora yapan subay ve sivil öğrencilerle... Bu konularla ilgili Türkiye de çok az çalışma yapılmıştır. Bizde böyle bir çalışmanın Türkiye'deki terör ... Suç, Terör ve Savaş Üçgeninde Siber Dünya ... ... Bu konularla ilgili Türkiye de çok az çalışma yapılmıştır. Bizde böyle bir çalışmanın Türkiye'deki terör araştırmalarına bir faydası olacağı düşüncesiyle bu kitabı yayınlamaya karar verdik. Haydar Çakmak. Elinizdeki kitap bir yıllık yoğun ve kolektif bir çalışmanın ürünüdür. Kara Harp Okul...