flyfishingwingshootingexpo.com

Vahşi Yaşam - Uçamayan Kanatlılar (Dvd Ekli)

YAYIN TARİHİ 2011-05-05
DOSYA BOYUTU 5,40
ISBN 9752308527
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Vahşi Yaşam - Uçamayan Kanatlılar (Dvd Ekli) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Vahşi Yaşam - Uçamayan Kanatlılar (Dvd Ekli) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD’niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Uçamayan Kanatlılar’da; deve kuşları, hindiler, sülünler ve toylar ile ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Uçamayan Kanatlılar kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.Vahşi Yaşam Uçamayan Kanatlılar DVD’sinde ise, kuşlar, yarasalar, böcekler, alklar ve deve kuşları gibi uçabilen ve uçamayan kanatlı türlerle tanışıp, soylarının devamlılığını sağlamak için hayvanların çiftleşme dönemlerinde sergiledikleri ilginç davranışları izleyeceksiniz.Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery’nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD’leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.

...imli Yeni. Boyut Yayın Grubu Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar Dvd Ekli - Kollektif ... Vahşi Yaşam - Uçamayan Kanatlılar (Dvd Ekli) ... . Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Uçamayan Kanatlılar'da; deve kuşları hindiler sülünler ve toylar ile ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Vahşi Yaşam Uçamayan Kanatlılar Dvd Ekli. Kolektif. Boyut Yayın Grubu. Okuma yeni dünyalar açar, fantezinin çalışması ... Vahşi Yaşam - Uçamayan Kanatlılar (Dvd Ekli) - Kollektif : %25... ... . Kolektif. Boyut Yayın Grubu. Okuma yeni dünyalar açar, fantezinin çalışmasını sağlar ve mecazi düşünceyi geliştirir. Ve kitap Vahşi Yaşam - Uçamayan Kanatlılar+Dvd (Ciltli)-Kolektif Istisna değil. Ustelik 50 dakikalik DVD...