flyfishingwingshootingexpo.com

Çocuğu Anlamak

YAYIN TARİHİ 2018-03-13
DOSYA BOYUTU 4,88
ISBN 6055003333
DİL TÜRK
YAZAR Halil Sönmez
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çocuğu Anlamak PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Halil Sönmez. Okumak Çocuğu Anlamak çevrimiçi şimdi çok kolay!

Zamanı üreterek tüketmek gerektiğine inanan biri olarak; 41 yıllık meslek yaşamımda gördüklerimi, yaşadıklarımı, kısaca birikimlerimi bir kitapta toplamam gerektiğini düşündüm. Elinizdeki bu kitabı yazmaya karar verdim. Kendimi, çocukları, velileri, öğretmenleri yazmaya çalıştım. Öğretmen uygulamalarınındoğrularını, yanlışlarını da dile getirdim bu kitapta.Kitap, anne - baba adaylarına, anne - babalara ve öğretmenlere, çocuklarla sağlıklı bir iletişim kurmalarına yardımcı olacağı umularak yazılmıştır.Doğunun köylerinde eğitime tanıklık eden, birçok öğretmen arkadaşın eğitim faaliyetlerini ve köylülerle yaşanan diyalogları da bu kitapta bulacaksınız. Uygulamadan kalksa da müfettişlerin yapmış olduğu denetim faaliyetlerine (teftişe) de, onların hoşgörüsüne sığınarakyer verdim.İstedim ki; kitap eksiksiz olsun, her okuyan bir şeyler bulsun. Yalın, anlaşılır ve konuşur gibi yazmaya özen gösterdim, kitabın kolay okunmasını, eğlenceli olmasını istedim. Bunun için kitabın içine uygun düşen görselleri, anlamı zenginleştiren fıkraları, esprileri, ilginç olayları serpiştirdim. Daha anlaşılır bir ifadeyle söylemem gerekirse, okuyucu bu kitaba verdiği ücrete acısın istemedim.

...rı anlamak. Davranış sorunlarının altında yatan sebepleri bulabilmenin yolu, anne-babanın kendisini onların yerine koyabilmesi ve olaylara onların bakış açısından bakabilmesidir ... Çocuklarını Anlamak İsteyenlere | Çocuk Gelişimi, Çocuk Eğitimi... ... . Çocuğumu anlamak için ne yapmalıyım? Çocuğunuzu iyi anlamak için en önemli şey onun gelişim dönemlerini bilmeniz ve o dönemin özelliklerini iyi bilmek gerekir. Dolayısıyla bizim de o çocuğumuzun içindeki çocuğu anlamak, onun elini tutmak demek. O çocuğun gündemini, ihtiyaçlarını karşılamak konusunda adımlar atmak gerekir. Çocuğu Anlamak Özet Bilgi. Çocuğu Anlamak. Yazar : Said GEZER. Yayınevi : Çağlayan. ÇOCUĞU ... Çocukları Anlamak: Çocuğunuzu Anlıyor Musunuz? | Anne Günlüğü ... . O çocuğun gündemini, ihtiyaçlarını karşılamak konusunda adımlar atmak gerekir. Çocuğu Anlamak Özet Bilgi. Çocuğu Anlamak. Yazar : Said GEZER. Yayınevi : Çağlayan. ÇOCUĞU ANLAMAK. Yazar : Said GEZER Yayınevi : Çağlayan Baskı : İzmir / 1996 / 170 shf. 1. bölüm çocuk sağlı...