flyfishingwingshootingexpo.com

Erzurum Kitabı

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 11,48
ISBN 9759950941
DİL TÜRK
YAZAR Muammer Çelik
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Erzurum Kitabı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Muammer Çelik. Okumak Erzurum Kitabı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dedelerimizin, babalarımızın, büyüklerimizin ve Allah dostlarının yaşadığı, memleketim Erzurum'u düşünürken duyduğum mesuliyet bu kitabın hazırlanmasına sebep oldu. Erzurum'un kahvelerinde oturup sohbetlerini dinlediğim mübarek insanlar ve Erzurum'un yetiştirdiği milli münevverlerden isimlerini sayamadığım büyüklerimin sohbetlerinde derinlikler buldum.

...a hazırlık kitapları, üniversite ders kitapları, kaynak kitaplar, kültür kitapları, 100 temel eser, çocuk kitapları, dini kitaplar, kırtasiye ve ofis malzemeleri ... Erzurum Kitabı | bkmkitap.com ... . Erzurum kitaplarını 1k okurlarının okuma tercihlerine göre filtreleyerek inceleyebileceğiniz sayfa. 131 kitaptan 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor. Kitap. Kargo. Fiyat. Erzurum kitabı. Muammer Çelik. 2,50 TL. Sepete Ekle. Erzurum kitabı. Muammer Çelik. Satıcı. : Birlik Sahaf&Kitabevi. Muammer Çelik. Dedelerimizin, babalarımızın, büyüklerimizin ve Allah dostlarının yaşadığı, ... Erzurum Kitapları ... . Erzurum kitabı. Muammer Çelik. Satıcı. : Birlik Sahaf&Kitabevi. Muammer Çelik. Dedelerimizin, babalarımızın, büyüklerimizin ve Allah dostlarının yaşadığı, Erzurum'u düşünürken, duyduğumuz mesuliyet bir dağ yığını gibi karşımıza dikilir. 24.70 TL. ...bizlere Erzurum ve yöresinin yerel yaşantısını, kültürünün her ...