flyfishingwingshootingexpo.com

İktisada Giriş Ders Notları

YAYIN TARİHİ 2011-05-05
DOSYA BOYUTU 7,72
ISBN 6058801202
DİL TÜRK
YAZAR Abdulbaki Pınar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İktisada Giriş Ders Notları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Abdulbaki Pınar. Okumak İktisada Giriş Ders Notları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu ders notları, iktisadi konularla ilk defa tanışacak olan kişilere ve özellikle de önlisans öğrencilerine yönelik olarak hazırlanmıştır. Konular açıklanırken bu durum dikkate alınarak, oldukça basit ve sade bir anlatım tarzı seçilmiş ve çok fazla ayrıntıya girilmemiştir.Bu çalışma yapılırken MEB-YÖK Meslek yüksekokulları program geliştirme Projesi ve İnsan Kaynaklarının Mesleki Eğitim Yoluyla Geliştirilmesi Projesi (İKMEP)'ndeki ders saatleri ve ders içerikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu çalışma, önlisans programlarındaki İktisada Giriş veya Mikro İktisat derslerinde faydalanılmak üzere öğrenciler ve öğretim elemanlarının yararlanabilecekleri bir kaynaktır.

... doritos222 zaman: 10:34 Etiketler: İKTİSAT NOTLARI ... İktisada Giriş Ders Özetleri | CeReZFoRuM ... . İktisada Giriş 1. Sınıf Ders İktisat makro iktisat ve mikro iktisat pozitif ve normatif iktisat olmak üzere çeşitli bölümlere ayrılır. 1. ÜNİTE - İktisadın Tanımı ve Temel Kavramları. Bir bilim dal› olarak iktisadın tanımını ve ilgi alanını açıklayabilmek. • İktisat, sonsuz olan insan ihtiyaçlarının sınırlı kaynaklarla nasıl karşılanacağını inceleyen bir sosyal bilimdir. Önemli Bilgi: Ders notlarında "bilinçli" olarak ... İktisada Giriş Tüm Ünite Notları | Forum - tualimforum.com ... . Önemli Bilgi: Ders notlarında "bilinçli" olarak bazı hatalar (grafik - formül vb.) yapılmıştır. Bu hatalar derste açıklanacaktır. İktisada Giriş Ders Notu. Ders Ana Sayfası > Ders Notları. MENÜ. Arasınav sonrası konulara ilişikin ders notları. Sizlerinde ders çal...