flyfishingwingshootingexpo.com

Komşu KomşuTekerlemeler

YAYIN TARİHİ 2019-11-20
DOSYA BOYUTU 3,20
ISBN 6059267519
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Komşu KomşuTekerlemeler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Komşu KomşuTekerlemeler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Tekerlemeler, zamanın imbiğinden geçerek hâlâ dilimizde dolanan sözlerden oluşuyor. Bilgelik ve mizah dolu, incelmiş ve keskinleşmiş sözlerden… Kendi çocukluğumuzda duyduğumuz, belki de ancak tekrar duyduğumuzda hatırlayacağımız bu anıları çocuklarımıza aktarmak onlarla aramızdaki görünmez güçlü bağları sağlamlaştıracaktır. Kumdan Kale Yayınları’nın sunduğu Tekerlemeler dizisindeki mizahi ve güncel çizimlerin bunu kolaylaştırmasını umuyoruz.

... komşu ! -Hu, hu! -Oğlun geldi mi? Duru :Çok hoşuma gitti ... Koomşu Komşu, Kelebek, Pazartesi Tekerlemeleri ... . Ayşe :bencede çok güzel degişik tekerlemeler bilen biri varmı? -Komşu, komşu ! -Hu, hu! -Oğlun geldi mi? Tekerlemeleri Oyun Tekerlemeleri Şaşırtmacalar-Yanıltmacalar Sayılı Tekerlemeler Sebze-Meyve Tekerlemeleri Tekerlemeler Hakkında Bilgiler. This entry was posted on Pazar, Nisan 14th, 2013 at 02:12 and is filed under Tekerlemeler. 55 Responses to "Komşu komşu". ŞİRİN on Eylül 29th, 2 ... Komşu, Komşu Tekerlemesi, En Güzel Çocuk Tekerlemeleri ... . 55 Responses to "Komşu komşu". ŞİRİN on Eylül 29th, 2013 at 20:01. iğrenç. Ceylin-H | Komşu Komşu Tekerlemesi - Nursery Rhymes & Super Simple Ceylin-H | Sar Makarayı Çocuk Tekerlemesi - Nursery Rhymes & Super Simple Kids Songs - Продолжительность: 2:02... ...geçerler.Bu tekerlemeyi şahsen ben de çok severim.Kü...