flyfishingwingshootingexpo.com

Arzavul Tepesi 3: Kayıp Ülkelere Doğru

YAYIN TARİHİ 2016-10-03
DOSYA BOYUTU 3,54
ISBN 6059795098
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Erkan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Arzavul Tepesi 3: Kayıp Ülkelere Doğru PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Erkan. Okumak Arzavul Tepesi 3: Kayıp Ülkelere Doğru çevrimiçi şimdi çok kolay!

Arzavul Tepesi serisi, üçüncü kitabı Kayıp Ülkelere Doğru ile yola devam ediyor. Bu macerada kadromuz çok daha kalabalık. Kahramanlarımız denizlerden deniz beğenecek, haşin dalgalarla sarmaş dolaş olacak ve ayakları yerden kesilenlere tanıklık edecekler. Hazırsanız buyurun denizin sakladıklarına…Kıranbaşılı kafadarlar maceranın yeni durağında! Neden savaştıklarını unutan iki ülkenin tam ortasında, Davut’un “kuşbakışı” görebileceği bir mesafede olacaklar şimdi. Yalnız, dalgalar haşin, görev zorlu:Gizemli bir şekilde uçup giden Davut’a ulaşmalarıve bu iki ülkeye unuttukları bir şeyi hatırlatmaları gerekiyor… Ama önce Bilinmezler Geçidi’nin bilinmeyen engellerini ve Gizli Deniz’i aşmalı, gökyüzünde salınan barışı yakalamanın yollarını bulmalılar.

...Tepesi serisi, üçüncü kitabı Kayıp Ülkelere Doğru ile yola devam ediyor ... Arzavul Tepesi 3 - Kayıp Ülkelere Doğru Mehmet Erkan ... . Bu macerada kadromuz çok daha kalabalık. Kahramanlarımız denizlerden deniz beğenecek... CİLT TİPİ Karton Kapak. KAĞIT Kitap Kağıdı. Arzavul Tepesi serisi, üçüncü kitabı Kayıp Ülkelere Doğru ile yola devam ediyor. Bu macerada kadromuz çok daha kalabalık. Mehmet Erkan. Arzavul Tepesi serisi, üçüncü kitabı Kayıp Ülkelere Doğru ile yola devam ediyor. Bu macerada kadromuz çok daha kalabalık. Çocuk. Arzavul Tepesi 3 - Kayıp ... Arzavul Tepesi 3: Kayıp Ülkelere Doğru (10-12 Yaş / 4-5-6.Sınıf)... ... . Bu macerada kadromuz çok daha kalabalık. Çocuk. Arzavul Tepesi 3 - Kayıp Ülkelere Doğru. Arzavul tepesi 3 - kayıp ülkelere doğru. Barkod 9786059795098. Stok Durumu VAR. Martı Yayınları Bracken Tepesi'nin Hayaletleri 4. ve 5. Sınıflar İçin - Anne Mackşntosh. Etiketler. Mağazaya So...