flyfishingwingshootingexpo.com

Belgariad (5 Cilt Takım-Kutulu)

YAYIN TARİHİ 2016-10-07
DOSYA BOYUTU 11,34
ISBN 6053160625
DİL TÜRK
YAZAR David Eddings
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Belgariad (5 Cilt Takım-Kutulu) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır David Eddings. Okumak Belgariad (5 Cilt Takım-Kutulu) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Belgariad dizisinin 5 kitabını topluca almak isteyenler için bir kutuda topladık: Kehanetin Oyuncağı, Büyücüler Kraliçesi, Sihirbazın Tuzağı, Büyülü Şato, Efsuncunun Son Oyunu.Bir gün Tanrı Aldur bir çocuk kalbi büyüklüğünde, kür eşeklinde bir taş aldı ve yaşayan bir ruh haline getirene kadar elinde evirip çevirdi. İnsanların Aldur Taşı dedikleri bu canlı mücevherin gücü çok büyüktü ve Aldur onunla mucizeler yarattı.Aldur’un kardeşi Tanrı Torak, binyıllar boyunca Taş’ı eline geçirmek için yapmadığını bırakmadı. Onu engellemek için çalışan iki kişi, Aldur’un müridi Büyücü Belgarath ve kızı Büyücü Polgara idi. Belgariad, Torak’ın Aldur Taşı’nı ele geçirip dünyaya hâkim olmak için verdiği son mücadelenin hikâyesidir. 

...n Son Oyunu. Belgariad V. Çeviri: Bülent Somay ... Belgariad (5 Cilt Takım), David Eddings » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Kapak Tasarımı: Emine Bora, Semih Sökmen. Malloryon, 5 Cilt Takım, 2016. David Eddings. Belgariad dizisinin 5 kitabını topluca almak isteyenler için bir kutuda topladık: Kehanetin Oyuncağı, Büyücüler Kraliçesi, Sihirbazın Tuzağı, Büyülü Şato, Efsuncunun Son Oyunu. Belgariad (5 Cilt Takım-Kutulu)-METİS YAYINLARI- David Eddings Belgariad dizisinin 5 kitabını topluca almak isteyenler için bir kutuda topladık Belgariad (5 Cilt Takım-Kutulu). %25. 110,00 TL. Belgariad dizisinin 5 kitabın ... Belgariad (5 Cilt Takım) | bkmkitap.com ... . %25. 110,00 TL. Belgariad dizisinin 5 kitabını topluca almak isteyenler için bir kutuda topladık: Kehanetin Oyuncağı Büyücüler Kraliçesi Sihirbazın Tuzağı Büyülü... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, f...